Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Coś dla panów z Q....czyli zimy nie potzreba aby latać bokiem....

Ken Block - Airfield Gymkhana

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sytuacja jest taka- koleś musiał widzieć jak po parkingu jeżdzę a teraz nakręcił to samo i jak to on nie potrafi :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a kolegom to prezes sie nie chciał pochwalić :gwizdanie: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Łukasz znajdz jakieś lotnisko- na parkingu już się nie wyrabiam- tylko krawężnik i krawężnik :polew: :polew: :tongue4::wink4:

Opublikowano

Jutro zaczynam treningi :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jutro zaczynam treningi :polew:

Dudi jak jeszcze snieg spadnie-mówisz gdzie a ja przyjezdzam
Opublikowano

Prezes chcesz opony do upalania 17',oddam za dobrą flaszkę

Opublikowano
  • Autor

mam takie w garażu- ale dzięki :good:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:30_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110-km-tempomat-godny-uwagi-i1489028119.html w pierwszej chwili myślałem że Dudi wsadził stary silnik spowrotem i resztę starych klamtów

Opublikowano

Dudi - pamiętasz swoją przygodę z szybami pod DG? Jest coś nowego: zmieniły się przepisy od tego roku, nie wolno mieć żadnej folii na szybach przednich bocznych, bez względu na stopień przepuszczalności światła. Panowie z vectry przed chwilą mi to uświadomili :gwizdanie:

Opublikowano

Dudi - pamiętasz swoją przygodę z szybami pod DG? Jest coś nowego: zmieniły się przepisy od tego roku, nie wolno mieć żadnej folii na szybach przednich bocznych, bez względu na stopień przepuszczalności światła. Panowie z vectry przed chwilą mi to uświadomili :gwizdanie:

I tak bede przyciemnial wszyskie w Quattro :polew: moga mnie bodnac

Opublikowano
  • Autor

to moze zrób piecowo ak ma Grzesiek?

Opublikowano

dwa leony maja szybki przyciemniane przednie i prawie tego nie widać że jest folią a elegancko wygląda to

Opublikowano

Marcin - okazało się, że u mnie też folia jest, tylko jakaś jaśniejsza. Łukasz - od nowego roku nie ma znaczenia, że jasna folia, ciemna, czy całkowicie przezroczysta. Podobno nie może być żadnej.

Opublikowano

Zawsze się czepiali o szybki ciemne ,wiec przednie piecowo trzeba robić a reszta folia tylko koszta będą dużo większe :thumbdown:

Opublikowano

Zawsze się czepiali o szybki ciemne ,wiec przednie piecowo trzeba robić a reszta folia tylko koszta będą dużo większe :thumbdown:

Przy piecu i tak musisz zachować co najmniej 70-procentową przepuszczalność światła. I szczerze mówiąc nie chce mi się z baranami użerać i tłumaczyć im, że normy są zachowane, a do tego tracić na nich czas. Nie wiecie, gdzie można w okolicy ściągnąć tę folię z przodu? Sam się za to nie biorę - za dużo zabawy z czyszczeniem kleju i ewentualnym wyciąganiem szyb.

Opublikowano

Zawsze się czepiali o szybki ciemne ,wiec przednie piecowo trzeba robić a reszta folia tylko koszta będą dużo większe :thumbdown:

Przy piecu i tak musisz zachować co najmniej 70-procentową przepuszczalność światła. I szczerze mówiąc nie chce mi się z baranami użerać i tłumaczyć im, że normy są zachowane, a do tego tracić na nich czas. Nie wiecie, gdzie można w okolicy ściągnąć tę folię z przodu? Sam się za to nie biorę - za dużo zabawy z czyszczeniem kleju i ewentualnym wyciąganiem szyb.

No co ty jaki klej ,nie ma problemu bierzesz ostry noz i ogien :polew:

Opublikowano

No co ty jaki klej ,nie ma problemu bierzesz ostry noz i ogien :polew:

To przyjadę do Ciebie, masz już doświadczenie nabyte w warunkach polowych :polew:

Opublikowano

Jak dowodu nie straciłeś to nie ruszaj tego ,jak kiedyś coś będzie się czepiał to zerwiesz bo to szybo się robi

Opublikowano

Jak dowodu nie straciłeś

No i tu jest problem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.