Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin - takich dwóch MacGyverów jak my to z wykałaczki i torebki foliowej helikopter zrobią :polew:

śmiej się- ale ja muszę tylne drzwi rozebrać :polew: :polew:

U mnie zapałka jeszcze spełnia swoje zadanie - oby jak najdłużej :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z zapalkami pomysl niezly :) znajomy proponowal zeby smalcem posmarowac i zostawic psom do zjedzenia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

z zapalkami pomysl niezly :) znajomy proponowal zeby smalcem posmarowac i zostawic psom do zjedzenia :wink4:

nie nie nie- My z Cajunem zapałkami naprawiamy sprzęt audio w A4 :naughty:
Opublikowano

z zapalkami pomysl niezly :) znajomy proponowal zeby smalcem posmarowac i zostawic psom do zjedzenia :wink4:

nie nie nie- My z Cajunem zapałkami naprawiamy sprzęt audio w A4 :naughty:

Każdy sposób jest dobry, byleby przynosił efekty :polew:

Opublikowano

no to mamy dwóch magików od zapałek :polew: :polew: jestem ciekaw co jeszcze wymodzicie :naughty:

Opublikowano

no to mamy dwóch magików od zapałek :polew: :polew: jestem ciekaw co jeszcze wymodzicie :naughty:

Założymy spółkę "matchbox modders" :polew: Następny projekt to zmiana napędu z lpg na siarkę zapałczaną :polew:

Opublikowano

Byc moze pojade w sobote ogladnac b5 2.5 TDI Q , ale nic pewnego :wink4:

2.5tdi? to istne zakażenie :no:

Opublikowano

diesel fu :> to juz lepiej cos z gazem hahahaha[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 11:40_________________________________________________jakies v8 ;)

Opublikowano

Byc moze pojade w sobote ogladnac b5 2.5 TDI Q , ale nic pewnego :wink4:

2.5tdi? to istne zakażenie :no:

2.5TDI to jest zakarzenie ale :quattro: + moj silnik = :banan2::banan::buhaha: :drool: :dance::ad: wiecej juz nic nie musze mowic :naughty:

Opublikowano

Raczej wole disla , jak juz bym mial kupowac benzynke to napewno S4 2.7 BIT . :kox: ale obawiam sie ze niedal bym rady na paliwo :confused4: a gazu sie brzydze :sick3::polew: .

Opublikowano

diesel fu :> to juz lepiej cos z gazem hahahaha[br]

Chyba twój były diesel :wink4:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 18:07_________________________________________________Dudi a są koparki na benzynę :naughty:

Opublikowano
  • Autor
quote]

a gazu sie brzydze :sick3::polew: .

uprzedziłeś się :polew: :polew:

Tomek 2,5 jak się trafi zadbany silnik jest bardzo fajny w jezdzie i dla ucha przyjemny.

Precz z pompowtryskami :kox: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

ogolnie fu :) kung-fu :ON:

moze po prostu sie uprzedziłem jak dudi do lpg

Opublikowano

Krawcu ja mam to samo jakoś ON mi nie podchodzi ,ojciec miał raz diesla i stwierdził że pierwszy i ostatni .A teraz się śmieje jak to Nowacek mówi gaz to do zapalniczek dobry jest ,a ja że ON to się do ciągnika nadaje a nie do auta :decayed: :decayed:

Opublikowano

pozdro Panowie ze Śląska;)

Opublikowano

pozdro Panowie ze Śląska;)

Rowniez pozdrawiamy :hi:

Opublikowano
  • Autor

pozdro Panowie ze Śląska;)

Rowniez pozdrawiamy :hi:

Witamy

Dudi czemu nie śpisz??

Opublikowano
Dudi czemu nie śpisz??

mysli co by tu zakupic :)

Opublikowano
  • Autor
Dudi czemu nie śpisz??

mysli co by tu zakupic :)

ja jednak obstawiam giełdę w Sandomierzu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.