Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raczej nie bo tam same kombi z gazem hiehie

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to ja ze swoja tam pojade- bedzie pasowała :polew: :polew:

Opublikowano

to sprzedaj mi bo ja takiej szukam :>

Opublikowano
  • Autor

dawaj seata i dopłacę różnice

Opublikowano

poczekam aż ją doprowadzisz do porządku i mozemy sie zamieniac :evil:

Opublikowano
:quattro: stoi na podworku , chyba Marcinku bedziemy razem sie szkolic w driftowaniu , ja dzisiaj prubowalem i zaliczylem krawerznik , dobrze ze dostalem drugi komplet felg z oponami letnimi to mialem na co zmienic . Ja chce sinieg !!!!!!!!! :wallbash: na wiosne kupilem Quattro co za pomysl ;(
Opublikowano
  • Autor

:quattro: stoi na podworku , chyba Marcinku bedziemy razem sie szkolic w driftowaniu , ja dzisiaj prubowalem i zaliczylem krawerznik , dobrze ze dostalem drugi komplet felg z oponami letnimi to mialem na co zmienic . Ja chce sinieg !!!!!!!!! :wallbash: na wiosne kupilem Quattro co za pomysl ;(

w poniedzialk spot przyjedż
Opublikowano

:quattro: stoi na podworku , chyba Marcinku bedziemy razem sie szkolic w driftowaniu , ja dzisiaj prubowalem i zaliczylem krawerznik , dobrze ze dostalem drugi komplet felg z oponami letnimi to mialem na co zmienic . Ja chce sinieg !!!!!!!!! :wallbash: na wiosne kupilem Quattro co za pomysl ;(

Dudi fotki jakieś wrzuć! :cool1:

Opublikowano

Dudi :good: ,nie jesteś pierwszy co fele na krawężniku załatwił :decayed: , no to w poniedziałek na spota obowiązkowo masz się stawić bo ja Q chce się przewieść :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak Nosb ogsarnie temat to i j będę moim Q na spocie- jak nie to Dudik liczę że mnie zgarniesz ze Suchednikowa

Opublikowano

:quattro: stoi na podworku , chyba Marcinku bedziemy razem sie szkolic w driftowaniu , ja dzisiaj prubowalem i zaliczylem krawerznik , dobrze ze dostalem drugi komplet felg z oponami letnimi to mialem na co zmienic . Ja chce sinieg !!!!!!!!! :wallbash: na wiosne kupilem Quattro co za pomysl ;(

:good::good: :good:

Opublikowano

Przyjade na pewne , tylko niema sniegu niema zabawy :confused4: . Wiecie za takie pieniadze niema co oczekiwac , oski z tego roku by nie kupil . Mam nadzieje ze do przyszlej zimy wszystko wnim zrobie i w tedy dopiero bedzie zabawa :kox: . Marcinku no niestety Suchedniow to troche nie podrodze ja tam chyba okolo 30 paru km mam tak ze wybacz :confused4:

Opublikowano

Dudi śnieg jest .... w bałtowie na stoku !! Bądź dzielny zanim ochroniarze przylecą będzie zabawnie

Opublikowano

Dudi auto fajne ale ten tryb emerycki to nie dla Ciebie :no :no:

Opublikowano

Oto narty Audi, o których wspominaliśmy na spocie:

http://allegro.pl/narty-elan-fusion-audi-quattro-nowe-i1441282301.html

Nawet są w :quattro::polew:

A gdyby komuś wypadło kiedyś brać ślub w Szczecinie, może się przewieźć takim wypasem:

http://allegro.pl/exclusive-audi-a6-100zl-za-godzine-szczecin-i1469587974.html

Niepowtarzalna okazja! :polew:

A na deser - oficjalne gadżety Audi. Na przykład taka kurteczka za jedyne 1400 peelenów:

http://www.motofanshop.com/kurtka-3-w-1-audi-rs-4-p-7058.html

Opublikowano
  • Autor

Smacznego Panowie :wink4:

p_czek.jpg

ja już jadę od 5 rano :tongue4:

Opublikowano

Widać kto tu największym łakomczuchem jest :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Prezes się niedługo do swojego kombi nie zmieści :polew:

Opublikowano
  • Autor

Prezes się niedługo do swojego kombi nie zmieści :polew:

kupię Q7 :naughty::polew: :polew:

na wakację będzie kaloryfer :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jakub_ciezki_kaloryfer.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.