Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co taka cisza po spocie ???

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Co taka cisza po spocie ???

bo się wczoraj pochlali :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

bo się wczoraj pochlali :polew: :polew: :polew:

I żaden nie jest w stanie nic napisać bo monitor się kręci :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

bo się wczoraj pochlali :polew: :polew: :polew:

I żaden nie jest w stanie nic napisać bo monitor się kręci :polew: :polew:

pijaki i moczcy mordy :polew:

Łukasz kiedy jedziesz do ASO?

Opublikowano

No właśnie nie mam czasu się kiedy wybrać ale może na dniach jakoś pojadę ,czekam na deszcz :decayed: bo jak pogoda to mam dużo roboty

Opublikowano

No właśnie nie mam czasu się kiedy wybrać ale może na dniach jakoś pojadę ,czekam na deszcz :decayed: bo jak pogoda to mam dużo roboty

Łukasz - to już niedługo, bo w sobotę ma być -5 i opady śniegu :polew:

Dudi - szykuj :quattro: :>

Opublikowano

Hehehe jako ze każdy ze spotowiczów miał ostatnio kontakt z policją mnie wczoraj taka przyjemność spotkała :evil: :evil: :evil:

Dowiedziałem się od pana policjanta ze mam zwarcie w lampach, ze mój sportback był rozbity i źle złożony i szpachla mi odpada... i ze mam udać sie do elektryka na naprawy - ...... komedia była że hej. Niestety nie nagrywalem interwencji (zgodnie z zaleceniem krzysia) ale pan policjant jak mu brakło argumentów do rozmowy zaczął mnie straszyć systematycznymi kontrolami i ze osobiście będzie mnie "pilnował" - ja w takim wypadku zapraszam go do dalszej polemiki podczas kontroli - a nawet być moze nawet to czyta gdyż jest użytkownikiem "pięknego" A4 B7 w wersji korbotronik, kołpakmotion, crosscountry i wiejskimi chromikami z tesco i naklejkami Sline drukowanymi na drukarce ;P

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a ten "policjant" to miał miernik lakieru w oczach że widział tą szpachle ???? :polew: :polew:

kolejny gamoń co się nie nadaje do kopania rowów a co dopiero na stróża prawa :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Panowie - zgodnie z obietnicami przedstawiam przedmiot na który zbieramy napiwki w klubową sakrbonkę na spotach :

http://allegro.pl/tuba-waimea-tow-twin-do-holowania-nowa-raty-i1510652225.html

Sąteż wersje 1 osobowe ale samemu to nie ma wrażeń :

http://allegro.pl/kolo-tuba-kolo-wodne-do-holowania-i1526049789.html

Ewentulanie do nart dokupie takie cudo i Novacek jako kierowca testowy jedzie sam na pierwszy ogień:

http://www.raksa.com.pl/p,pl,155,linka+narciarza++water+action++0943.html

a kase ze skarbonki na paliwo przeznaczymy do "ciagnika"

http://img684.imageshack.us/i/64499032.jpg/

pod warunkiem ,że się "ładunek" nie odczepi

http://img197.imageshack.us/i/fletcherz.jpg/ :gwizdanie:

A co do policjanta to jest ten co słucha disco-polo z otwartymi szybami ??

Opublikowano

a widzisz Michale a myslales ze bezwypadkowe i w dobrym stanie :polew:

Opublikowano

Wróciłem z aso audi i udało mi się połowicznie bo wymienili mi dwie cewki na nowe :>ale jak mi pan historie auta powiedział to mi ręce opadły bo rozrząd był wymieniany przy 136 tyś a ja o tym nie wiedziałem i 152 poszedł nowy komplet :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Panowie - zgodnie z obietnicami przedstawiam przedmiot na który zbieramy napiwki w klubową sakrbonkę na spotach :

A skarbonkie kupiłeś? :polew:

Opublikowano

No cudeńko i jaka adrenalina z takiej jazdy pewnie jest :kox: trzeba kasę zbierać :good:

Opublikowano

Proszę was o zapamiętanie tej daty i już ustalić sobie wolny czas. Bo obecność obowiązkowa.

Spot Świętokrzyski.

Kielce, Skarżysko i Wszystko.

Zapraszam w imieniu swoim i całej Kieleckiej ekipy na pierwszy ogólno-Wojewódzki zlocik A4-Klub.pl

10 Kwietnia. "Niedziela" godz. 16:00

Miejsce:

Górny poziom parkingu miejskiego przy ulicy Piotrkowskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Oczywiście razem ze swoimi A4-kami

Dla Każdego kto przyjedzie darmowe Sprawdzenie Auta Vagiem

Masz Pytania?

GG: 6606408

Opublikowano
  • Autor

i wszyscy mająsię stawić bo wpier..... :gwizdanie:

Opublikowano

Taaa Panie Marcinie akurat na spot moze wybrać się MNIEJSZOŚĆ poniedziałowych spotowiczów bo Aczwórek zostało tyle co kot napłakał

Opublikowano
  • Autor

Taaa Panie Marcinie akurat na spot moze wybrać się MNIEJSZOŚĆ poniedziałowych spotowiczów bo Aczwórek zostało tyle co kot napłakał

ale swoja EKIPA :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

ładujemy sie wszyscy do prezesa i dudiego i dajemy w szyje a oni niech jezdza :):polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.