Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, przepraszam ze nie dotarłem... poddaje się chłoście i stawiam piwo lub pizze na nastęnym spociszczu !!

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopy coś dzis?

Opublikowano

Bolek - ja z Damianem będziemy, więc przyjeżdżaj :)

Max - jedno piwo za nieobecność, a drugie za niepoinformowanie, że Cię nie będzie :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

Bolek - ja z Damianem będziemy, więc przyjeżdżaj :)

Max - jedno piwo za nieobecność, a drugie za niepoinformowanie, że Cię nie będzie :bicz: :bicz: :bicz:

Wypijcie moje zadrowie

To ja w takim wypadku 2 stawiam next time

Opublikowano

Dudi Ty śmigałeś tak kolo 19 przez opatów??????

Opublikowano

Dudi Ty śmigałeś tak kolo 19 przez opatów??????

nie to nie ja

Opublikowano
  • Autor

Dudi Ty śmigałeś tak kolo 19 przez opatów??????

nie to nie ja

jak nie Ty to kto? :polew: :polew: :tongue4:

będzie ktoś w poniedziałek???

Opublikowano

Dudi Ty śmigałeś tak kolo 19 przez opatów??????

nie to nie ja

no kurde przyznaj się że Ty byłeś na jakiś d*pach :naughty: :naughty:

Opublikowano

pozdrowienia nie ma mnie narazie ale jak wroce to sie zdyscyplinuje :hi:

Opublikowano

Taki kolor maja Niemieckie taxi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy, znajomy szuka wozidełka i trafił na coś takiego:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-0tdi-dsg-skora-klimatronik-C19453384.html

Troszkę obtarty, ale prócz tego całkiem znośny. Co Wy na to?

cena fajna ale może być taxi i ten silnik 2.0 miał Michał i Maciek- Maciek był chyba na nie dla tej jednostki
Opublikowano

hehe 2,0 tdi moj koszmar nocny

a poza tym spoko tylko ze to taxi

Opublikowano

No i wszystko jasne, dzięki za info :notworthy:

Opublikowano

Przebieg pewnie x2 lub x3.

Generalnie passaty to jeszcze większe shity niż A4 z problematycznymi silnikami.

Jak do tej pory było powiedzenie BMW będziesz miał wydatki to teraz znaczenia nabiera powiedzenie Passat - Pastuch i kłopoty i kasa

Opublikowano

a najbardziej straszyl mnie maks hehe

tym epc w cordobie tez mnie wysstraszyles ,nie wiesz dluzej zyjesz :> a tak to jak sie zaswieci to slysze TO CIE BEDZIE KOSZTOWALO

Opublikowano
  • Autor

a najbardziej straszyl mnie maks hehe

tym epc w cordobie tez mnie wysstraszyles ,nie wiesz dluzej zyjesz :> a tak to jak sie zaswieci to slysze TO CIE BEDZIE KOSZTOWALO

:polew: :polew: :polew: gdyby nie Michał jezdziłbyś sobie spokojnie :polew::good:

Maciek i tak na zmianie wyszedłeś najlepiej- lejesz i jedziesz, zero stresu a i prezencja jest :notworthy: :gwizdanie:

Opublikowano

jol

jak z dzisiejszym spotem ???

ja sie mogę zameldować....dawno pizzy nie jadłem :gwizdanie:

Opublikowano

jol

jak z dzisiejszym spotem ???

ja sie mogę zameldować....dawno pizzy nie jadłem :gwizdanie:

Ja będę 19.10

Opublikowano

Zainteresowani zwalczaniem komarów:

http://allegro.pl/bugslock-bransoletka-na-komary-2szt-darmowa-wysyl-i1739712957.html[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 21:10_________________________________________________

Przebieg pewnie x2 lub x3.

Generalnie passaty to jeszcze większe shity niż A4 z problematycznymi silnikami.

Jak do tej pory było powiedzenie BMW będziesz miał wydatki to teraz znaczenia nabiera powiedzenie Passat - Pastuch i kłopoty i kasa

To co, lepsza avensis? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.