Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i mi się wreszcie uda zawitać bo dawno nie byłem :facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zestaw-q-248624/ Łukasz Pikuś brać :wink:

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 20:44 ----------

zaraz będziemy subarką latać :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Bolek jest szmoc :decayed::decayed::decayed: - lpg mi tylko brakuje.

tak sobie myślę że mogłeś jeszcze s4 b5 przetestować tylko tam spalanie większe na bank ale po lekkim sofcie 300KM pęka :naughty: .

---------- Post dopisany 16-10-2012 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 21:48 ----------

Mam wrażenie jakbym sam do siebie gadał :kox::kox::kox::sesese:

Opublikowano

Zdj_cie_0005.jpg

<br /><br />

Panowie przestroga dla Was żeby zaglądać do opon ,dla nie wtajemniczonych tak wyglądają moje opony letnie 3szt bo jedna tylko cała była :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

ale ładne hihi

Opublikowano
ale ładne hihi

Kupujesz ??????:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:
Opublikowano

Szukaj mi felg bo na tym durnym ostr nic nie ma:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 13:05 ----------

Zima może już być :decayed::decayed:

Zdj_cie_0010.jpg

Zdj_cie_0011.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Co to 14-tki?

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Pany,gdzie jest tania i dobra wulkanizacja,bo mam 3 komplety kół do zmontowania i nie chcę majątku zostawić

Opublikowano

Ta 14:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Szukaj mi felg bo na tym durnym ostr nic nie ma:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 13:05 ----------

Zima może już być :decayed::decayed:

http://s7.postimage.org/y5izwgpzb/Zdj_cie_0010.jpg

http://s7.postimage.org/ltg3iz24n/Zdj_cie_0011.jpg

<br /><br />

fajne :banan::banan::banan::banan:

daj cenę na PW

Opublikowano
http://s10.postimage.org/3t6zppwdx/Zdj_cie_0005.jpg

<br /><br />

Panowie przestroga dla Was żeby zaglądać do opon ,dla nie wtajemniczonych tak wyglądają moje opony letnie 3szt bo jedna tylko cała była :facepalm::facepalm::facepalm:

Trzeba było nalewek nie kupować :grin::grin:

Działo się coś dziś?

Kuternik Ty pracujesz podobno w całkiem ciekawym miejscu...

Opublikowano

Trzeba było nalewek nie kupować :grin::grin:

Ja Ci dam nalewki :bicz::bicz::bicz::bicz:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

witam panów wszystkich , Będzie ktoś w poniedziałek ?? Prezes będziesz ??:kox::kox:

Opublikowano

To kogo zima zaskoczy na letnich kapciach:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
To kogo zima zaskoczy na letnich kapciach:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Mnie nie :D

Słyszałem, że terminy na najbliższą środę dopiero wolne :grin:

Opublikowano
To kogo zima zaskoczy na letnich kapciach:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Mnie nie :D

Słyszałem, że terminy na najbliższą środę dopiero wolne :grin:

a ty juz w Łodzi nie siedzisz ?:whistling:

Opublikowano
To kogo zima zaskoczy na letnich kapciach:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Ja mam kółka przygotowane do przekładki :)

A może już będzie pierwsza okazja bokiem polatac

Opublikowano

ja na letnich :D i bedzie dobrze :)

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

ŁUKASZ nie cwaniakuj :polew: bo Ci i zimówki zalatwię :banan:

Stawić mi się ładnie w poniedziałek bo się osobiście ja stawię :polew: .

A ja zrobiłem zakup na allegro okazyjnie oczywiście :dancing:

Bolek na co komu zimowe koła jak się ma :quattro::quattro::quattro::quattro:

Opublikowano
ŁUKASZ nie cwaniakuj :polew: bo Ci i zimówki zalatwię :banan:

Stawić mi się ładnie w poniedziałek bo się osobiście ja stawię :polew: .

A ja zrobiłem zakup na allegro okazyjnie oczywiście :dancing:

Bolek na co komu zimowe koła jak się ma :quattro::quattro::quattro::quattro:

tylko po to żeby hamowanie lepsze było:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.