Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilińskiego inter cars

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

InterCars od 8 do 18 Kilińskiego 59

Drugie stanowisko od wejścia. :decayed:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

Łukasz, jak termostat?

Opublikowano

jeszcze nie założony prawdopodobnie w sobotę wleci do auta dopiero

Opublikowano
InterCars od 8 do 18 Kilińskiego 59

Drugie stanowisko od wejścia. :decayed:

Czasami na kasie

Opublikowano

Spoko dzięki koledzy. To moje rodzinne strony więc na przyszłość się przyda. Mimo wszystko sytuacja mnie tak przycisneła z wyjazdem że jeszcze w niedziele wieczorem włożyłem używkę żeby jechac w trase.

Mimo wszystko dzięki i będe miał na uwadze.

Opublikowano

Drogowcy się popisali :grin::grin:

A tak poważnie to który rejon miasta? Tak ogólnie bo tylko troche znam miasto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ul. Polna czyli jak jest 1001 drobiazgów nie jedziesz w dół tesco tylko w prawo w górę. Muszę to dzisiaj obczaić na żywca :decayed:

Opublikowano

Aha to kojarze te tereny. No niema co spora dziura :decayed: Współczuje tym co samochody przywaliło :kwasny:

Opublikowano

KONIEC ŚWIATA ZACZYNA SIĘ W OSTROWCU!!!

Marcinie robi wrażenie na żywo, na prawdę kawał ziemi się tam osuneło. Dobrze że nie byłem w robocie, chłopaki siedzieli tam od 2 do rana, mówili że miny mieli nie tęgie jak to zobaczyli:)

Opublikowano

Dziura ma być zasypana za jakieś 6 miesięcy masakra jakaś :facepalm::facepalm:

Opublikowano

Łukasz to i tak szybko, tam pewnie nie tylko dziura będzie do zasypana ale i jakiś mur oporowy musi powstać.

Opublikowano
  • Autor

mur i zajeba....ć jakimś gruzem powinni.

jutro jadę na oględziny bo dzisiaj już nie dałem rady.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Kuternik zmień dane w profilu zdrajco parszywy :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Pożar lawety Piórków 12.12.2012 / brand new cars on fire Poland - YouTube jak kończą paski

Opublikowano

masz:) Laweta do d*py, paski niczemu winne:)Ładne były:)

Opublikowano

Zamiast ściągnąć tego co się palił to psikali małymi gaśnicami :facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mnie tylko zastanawia jak poznaliscie tego srebrnego polifta na moście??

Ps pewnie piękne było to czarne B6 :naughty:

Opublikowano

Ps pewnie piękne było to czarne B6 :naughty:

Pewnie nie miało dolnej kratki w zderzaku :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ps pewnie piękne było to czarne B6 :naughty:

Pewnie nie miało dolnej kratki w zderzaku :decayed::decayed::decayed:

Tak wpadlem szybko zeby nikt nie widzial a ten papla:doh:

Opublikowano

Trzeba płacić za milczenie:decayed::decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.