Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kawał chu&^&* z tego kierownika!!!!!

No wreszcie dziurę zatkasz :decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema. Wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku. Nie wiem, czy będę pracował bo zostałem szczęśliwym tatusiem

Gratulacje!!!!!

Opublikowano
  • Autor
a to naprawdę miły Facet :ranting::ranting::ranting::blowup::blowup::blowup:

Przemek to ja poproszę grill dolny z a6c5 polift :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: kiedy przyjechać ?:decayed:

Do A6 od 01-05r. jakieś 37-45 zł na jutro mogę mieć.

l w oczekiwaniu:)

Przemek będę potrzebował klocków na tył Textara

Chłopok :kox:

Passat po lifcie, klocki standard bez czujników?

textar jakies 85, bosch 65

biorę :decayed: daj znać to pojadę .
Opublikowano

Marcin, gdzieś dopiero na poniedziałek.

Dam Ci znać jak będę miał w rękach.

Bo przez weekend inwentura. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Uuu to fajnie będzie :doh: niech będzie na,poniedziałek żeby się znowu ze mnie nie śmiał tem Wesołek.

Panowie Ojciec Założuciel Mr Krawcu będzie w,poniedziałek więc pełna mobilizacja :banan:

Opublikowano

Pikuś gratuluje chłopaka :) jak tam spisz po nocach. Ja tez wskoczyłem od nowa w pieluchy ostatnio hehe, całe szczęście mój już śpi od 2 tygodni w nocy. Gratulacje przekaż także żonce, bo to ona odwala tą mniej przyjemną cześć :)

Opublikowano

Krawcu witamy w nowym roku :decayed::decayed:

hehehe "Wesołek"dobre:grin::grin::grin:

Pikuś termostat wsadzony i temp wreszcie szybko wchodzi na 90:banan:

Opublikowano

Nie wiem ,trzeba Jacka zapytać .

Opublikowano

Dziękuję wszystkim :hi:Ze spaniem nie jest źle, myślałem, że będzie gorzej, chyba że to przede mną :facepalm:

Łukasz, odwilż przyszła to widzę, że i montaż przesunąłeś w czasie.

Ja w końcu po inwentaryzacji. :kox:

Opublikowano

Montaż przesunął się sam bo mnie choroba dopadła :facepalm::facepalm:

Teraz olej zmieniony i temp też szybko łapie tak jak powinno być :decayed::decayed:

Widziałem że auto stało pod pracą bo byłem po sąsiecku

Opublikowano
  • Autor

Jutro mnie nie będzie. Jadę jutro na 14 do,pracy bo mam mega zaległości za 2012 jeszcze :thumbdown:

Opublikowano
Jutro mnie nie będzie. Jadę jutro na 14 do,pracy bo mam mega zaległości za 2012 jeszcze :thumbdown:

Weź urlop na telefon i dawaj na spota :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor
Jutro mnie nie będzie. Jadę jutro na 14 do,pracy bo mam mega zaległości za 2012 jeszcze :thumbdown:

Weź urlop na telefon i dawaj na spota :wink::wink:

kur....wa jeszcze dzisiaj jebałem nadgodziny-wszystko w czynie społecznym :thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Segin Seginy Mercedes AMG VW AUDI cult german 225/35/18 nie bbs Gdańsk ? Tablica.pl

Felgi Aluminiowe,Alufelgi AUDI 18 cali Ostrowiec Świętokrzyski ? Tablica.pl

:whistling::whistling:

Opublikowano

czyn społeczny jak za komuny:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
czyn społeczny jak za komuny:facepalm::facepalm::facepalm:

co zrobisz - trzeba zostać jeszcze się cieszyć :doh::doh:

Opublikowano

Nie masz opon do nich?? :kox:

Opublikowano
czyn społeczny jak za komuny:facepalm::facepalm::facepalm:

Ech fajnie Łukasz to być na swoim jak się do kogoś idzie robić to lepiej pare godzin w czynie społecznym niż potem latać za robotą...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.