Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A ja wczoraj grill założyłem:banan: już prawie pajęczyna była ale..............

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 11:00 ----------

a9b147fa253fab1d.jpg

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Przemek jest może zamiennik grila z es6 c5?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

ps widziałem Ciędzisiaj jak do garażu jechałeś :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do tego bez świateł jechałem :kox:

Jutro jak nie zapomnę to sprawdzę.

Opublikowano

ooo Witam Panów :) Widzę że coś się tutaj dzieje i spociki organizujecie. Jeśli można chętnie się przyłącze i czegoś dowiem jak przygarniecie ;)

Opublikowano
  • Autor
ooo Witam Panów :) Widzę że coś się tutaj dzieje i spociki organizujecie. Jeśli można chętnie się przyłącze i czegoś dowiem jak przygarniecie ;)
zostałeś przygarnięty :decayed::decayed:
Opublikowano

Będę śledził temat ;) w ten poniedziałek odpadam bo akurat jade do DE po autko jakieś ale w następny chętnie zagoszcze ;)

Opublikowano
  • Autor

Robimy spocine w poniedziałek wieczorem?? 20:00??

Opublikowano

Jak się wyrobię to się zjawię :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak się wyrobię to się zjawię :decayed:

Dzwoń :banan:

Opublikowano

Witajcie

mam nadzieje że można się dołączyć na spoty.

Dzieje się coś w ocu?

Pzdr

Opublikowano
  • Autor
Witajcie

mam nadzieje że można się dołączyć na spoty.

Dzieje się coś w ocu?

Pzdr

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: szkoda gadać- może zimą się coś ruszy.

ja będę w następny poniedziałek pewnie to można by się spotkać jakby się leniwcom tyłki chciało ruszyć :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Proszę mnie tu nie wyzywać od leniwców,bo ja jestem prawie co poniedziałek żeby zobaczyć pusty parking :)

Opublikowano

Bolek, odezwał się ten co najwięcej bywa :polew:

Marcin ile dałeś za listwy S4?

Opublikowano

Wreszcie się ktoś odezwał :) no to może jakieś wojewódzkie będą bardziej liczne :)

A tak przy okazji jest jakiś klubowicz z vagiem w ocu? bo chciałbym parę rzeczy pozmieniać w mojej a4.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Bolek, odezwał się ten co najwięcej bywa :polew:

Marcin ile dałeś za listwy S4?

800:decayed::decayed:

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 19:52 ----------

Nie spac.

Przemek masz ese na oku??

ps ladnie sie prezenci ta Twoja fura. Kiedy do Spakiego jedziemy???

Opublikowano

Marcinie, nie mam na oku tylko tak myślę jaka to dobra cena :kox:

Furak jeszcze do ogarnięcia jest sporo.

Też się wybierasz do Spanki-ego?

Ja pojadę ale muszę pierw sprzęgło wymienić i plecionkę na wydechu, może kat pójdzie aut.

Opublikowano
  • Autor
Marcinie, nie mam na oku tylko tak myślę jaka to dobra cena :kox:

Furak jeszcze do ogarnięcia jest sporo.

Też się wybierasz do Spanki-ego?

Ja pojadę ale muszę pierw sprzęgło wymienić i plecionkę na wydechu, może kat pójdzie aut.

zabiorę sięz Tobą bo tam ekipa jest przekozak :decayed::decayed::decayed::decayed: jak mnie zabierzesz oczywiście :banan::banan:

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

800plna i mniej to dobra cena wzwyż to już normalna

Opublikowano

Te listwy to ze złota powinny być za taką kasę :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Te listwy to ze złota powinny być za taką kasę :decayed::decayed::decayed::decayed:

dają 20PS więcej :banan:

Opublikowano

Właśnie stoje pod da grasso.Nie ma nikogo.Zmieniło się miejsce spotkań?Było tyle chetnych :)

Opublikowano
  • Autor
Właśnie stoje pod da grasso.Nie ma nikogo.Zmieniło się miejsce spotkań?Było tyle chetnych :)

za tydzień :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.