Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Staporkow

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też miałem to ogladać.

Opublikowano
  • Autor

To seata znowu nabyles?

Ile takie 2.0Tfsi spali?

Opublikowano

nie seata,masz jescze jedną szanse :)

TFSi spali 7-9 w trasie i pewnie 10-12 w mieście

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 23:59 ----------

Koniec plebiscytu.

Zainteresowanie było nikłe.

A oto mój zakup:

Volvo V50, Kombi, 2005r., olej napędowy (diesel) | Kupię / sprzedam Kraków - Warszawa

Opublikowano
  • Autor

Oblukamy,we wtorek na spocie. Będzie kto?? :kox:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

ŁOLŁO fajne ale po mieście 2400 też pewnie swoje opierdzieli.

Opublikowano

Jak wytrzeźwieje i będę miał czas to podjadę na spocinę :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

MOCZYMORDA :polew:

Opublikowano
MOCZYMORDA :polew:

:whip2::whip2::whip2::whip2::whip2::whip2::whip2::whip2::whip2:

Idę na wesele :tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

I co nastawiać budzik na 19?

Łukasz :whistling:

Opublikowano

Zarobiony jestem i nie mam jak się wyrwać na spota

Opublikowano
  • Autor
Zarobiony jestem i nie mam jak się wyrwać na spota
wytrzeżwiałeś dopiero??

jadę jutro na wtryski-hana madafaka :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

No we wtorek już jeździłem , no wreszcie

---------- Post dopisany 17-06-2013 at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 22:44 ----------

Zmieniłeś już te wtryski???? Bo jestem ciekaw czy auto ożyło

Opublikowano
  • Autor
No we wtorek już jeździłem , no wreszcie

---------- Post dopisany 17-06-2013 at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 22:44 ----------

Zmieniłeś już te wtryski???? Bo jestem ciekaw czy auto ożyło

wtryski stare jeszcze k więc zostały ale jak dalej będzie,palił 13 jadę jeszcze raz,do nich. Mapę tylko wyregulował filtry wymienił uiszczenił instalację i zobaczymy co będzie. Jak na.razie mam zawsze małego na pokładzie więc nie mam jak sprawdzić. Ale chodzi mi po głowie b6 z końca produkcji ki 1.9tdi albo jakieś b7. 2.0 albo 1.9tdi ta butla w kole mnie tak wk***ia.
Opublikowano

Bo gaz jest do zapalniczek i kuchenek :)

Opublikowano
Bo gaz jest do zapalniczek i kuchenek :)

A Ty znów zaczynasz swoją gadkę :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

A ja tylko czekam na waszą reakcję :)

Opublikowano
  • Autor
Bo gaz jest do zapalniczek i kuchenek :)

23zł 100km :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan: kuchenka zostaje jeszcze 2-3 lata.

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

A ja tylko czekam na waszą reakcję :)

:thumbdown: zapomniałem oddzwonić :doh:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

A ja tylko czekam na waszą reakcję :)

:thumbdown: zapomniałem oddzwonić :doh:

Opublikowano

kiedy spot bo się pochwalić muszę?

Opublikowano
  • Autor
kiedy spot bo się pochwalić muszę?
czym :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling: :polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

w poniedziałek spocina?

Opublikowano

Rowerem

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Ja mogę być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.