Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam za dużo %%%% żeby siadać za kiere :decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Ja mam za dużo %%%% żeby siadać za kiere :decayed::decayed:

Znowu????? :polew:

Łukasz Ty-patrzstronę wcześniej :-).

U mnie spalanie ok 13L to jednak nie wina wtryskow. Jak jechałem ostrowiec kielce 10L na ale jazda do 110. Wczoraj Stolyca 150-160 spalanie 13.

Opublikowano

Marcin będziesz?

Opublikowano
  • Autor

Dobra idziemy kręcić automat do odcinki :kox:

W czwartek 100% frekwencji poproszę jak nie konta wam pousuwamy z Grippem :decayed:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

No Pany najważniejsze Auto Bolka.

Elegant jak ta la la :naughty:

Żeby go zagazować to bym go przyglądał.

Opublikowano

Jeszcze będzie 2 lub 3 takie poniedziałki bez możliwości kierowania:decayed::decayed::decayed::decayed:

Ty na 13l z Q to nie marudź bo wcale nie tak wiele a te wtryski i tak wymień a nie będziesz żałował i jeszcze %% postawisz:wink::wink:

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze będzie 2 lub 3 takie poniedziałki bez możliwości kierowania:decayed::decayed::decayed::decayed:

Ty na 13l z Q to nie marudź bo wcale nie tak wiele a te wtryski i tak wymień a nie będziesz żałował i jeszcze %% postawisz:wink::wink:

No pijak tylko mu %% w głowie.

Póki dają rAdę zostają. Jak zaczną lać ito wtedy zmienię.

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
pijesz co??? :whistling::whistling:
Opublikowano

Jak postawisz to się napiję :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Jak postawisz to się napiję :grin::grin::grin:

zawsze okazji szuka :polew::polew:

w poniedziałek o 14:5 będę u Ciebie.

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

zamawiamy ramki klubowe? znaczy ja biorę 3 ale można pakę większą zrobić :decayed::decayed:

Opublikowano

To ja proszę o jedną ramkę :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żyje tu ktoś?:decayed:

Opublikowano

Tak:decayed:

Opublikowano
  • Autor

trzeźwy? :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Żyje

Opublikowano
trzeźwy? :polew::polew::polew::polew:

Nie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
trzeźwy? :polew::polew::polew::polew:

Nie :decayed::decayed::decayed:

swój człowiek.

wy tam macie chyba najbardziej wesoły traktor w okolicy :polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

2ga zmiana i taki zapier... że nie ma się jak podrapać. Ale jest wizja upalania po pracy C5 2.7biT :banan: zobaczymy czy jest się czym podniecać.

Opublikowano

Marcin pytanko takie nie wiesz czy ktoś ma jakiś pokój /lokum do wynajecia na miesiąc od 23 lipca?

Opublikowano
  • Autor

w ostro?

jutro poproszę kumpla o namiar do kawalerki którą wynajmował.

jak w kielcach to nie.

co od 2.7TT jakoś mnie nie powaliło na kolana chociaż moje 1.8t się chowa. :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: ale miejsca jest w ....uj i jeszcze trochę.

Opublikowano

o kielce mu chodziło ,2.7 to inna bajka nie ma co porównywać do 1.8t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.