Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kebab dobra myśl-pomysłodawca stawia
nie mow tak bo nie przyjedzie :polew:

czy Wy panowie chcecie mnie podpuścić?? :tongue4:

macie tam gdzies dobrego kebaba na frytkach ,odnosnie poniedzialku :cool1:

mamy mamy ale czy dobry?? okaże sie w poniedziałek, co najwyżej będziemy tam po raz pierwszy i ostatni :>

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja slyszalem ze najlepszy kebab jest u tego turka na sienkiewicza

Opublikowano
  • Autor

najlepszy kebab jest w barze Diana na Marszałkowskiej :gwizdanie: :kox: :kox: może tam skoczymy?

jak tam jest tu kto?? czy już was jesiena deprecha złapała i wszyscy pod kołdrą się grzeją?

jak widać ja dzisiaj w Pracy na drugą zmainę jestem

ja jak taką pogodę widzę już czekam na pierwszy śnieg zimówki zakładać i na jakiś plac (może być parking oczywiście) jechał co by asię pokręcić na karuzeli trochę

Krawcu co Ty o 6 rano na forum robisz?! lunatykujesz i na www siedzisz?

Opublikowano

mnie juz dopadla ale grypa :wallbash:

Krawcu co Ty o 6 rano na forum robisz?! lunatykujesz i na www siedzisz?

nie tylko przy sniadaniu sprawdzam odpowiedzi na forum :tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 19:17_________________________________________________no przegrały z Holandia ale nie mialy startu niestety, dobrze grały ale jeszcze im troszke brakuje. zobaczymy co teraz pokaza Niemki z Włoszkami.

Opublikowano

To co bedziecie jutro bo niewiem czy przyjezdzac ,bedzie cos z tego kebaba . Bo mam pilne sprawy i jak ma was nie byc to nawet nie bede zajezdrzal :cool1:

Opublikowano
  • Autor

byc będziemy przyjeżda-jak coś kanapkę z domu i wymodzę :polew: :polew:

To co bedziecie jutro bo niewiem czy przyjezdzac ,bedzie cos z tego kebaba . Bo mam pilne sprawy i jak ma was nie byc to nawet nie bede zajezdrzal :cool1:

brąz też medal-prawie jak złoto

no przegrały z Holandia ale nie mialy startu niestety, dobrze grały ale jeszcze im troszke brakuje. zobaczymy co teraz pokaza Niemki z Włoszkami.

Opublikowano

Będziemy .tak jakoś nigdy nie ma listy obecności przed spotem a później wszyscy się zjawiają . A jeszcze dzisiaj ten kebab... :-)

Opublikowano
  • Autor

to dzisiaj lekko przez cały dzień żeby kebabika na noc przyjąć.

nie może być żadnej listy kto przyjedzie-ponieważ jak tylko się wpiszę że będę to mi jakaś pierdoła wypada :laghing2:

Opublikowano
nie może być żadnej listy kto przyjedzie-ponieważ jak tylko się wpiszę że będę to mi jakaś pierdoła wypada

swieta prawda :decayed:

Opublikowano

O której w końcu się spotykacie i gdzie ?

Opublikowano
  • Autor

o 19:00 Siennieńska za meblowym nie da się minąć

O której w końcu się spotykacie i gdzie ?

Opublikowano

Jak starczy miejsca na parkingu to moze przylecę z kolega na 2 wózki ;)

Opublikowano

Jak starczy miejsca na parkingu to wpadne moze z kolega na 2 wózki ;)

bardzo chetnie zobaczymy twoje "szarawe pudło"

Opublikowano
  • Autor

o to już Krawcu nie będzie jedynym B7- Max zrobimy Ci test na korby :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kuzwa jednak nawalilem :embarrassed: zonie rozsypalo sie mondeo i musialem za czesciami jezdzic . Jak tam byl kekab :naughty:

Opublikowano

Ano Dudi widziałem Cię jak jechałeś w Mostkach przed 19 :)

Opublikowano

Dziękuje za spotkanie. Miło było Was poznać.

dsc03667.jpg

Uwaga na tego "łysego" ... chciał bić ze mu fure fotografuje. :hi:

Krawcu - dziekuję w imieniu Miśka - nareszcie ma wygodny fotelik. :evil:

Jak tam byl kekab

Kebab był psedudo-turecki ale dało się zjeść. :kox:

Zeby nie było nudno mamy takiego jednego kaskadera co wyprzedza po krawężnikach kolegów ! - Ale szacun za opanowanie auta.

Opublikowano

58b7f5d280257dc7med.jpg

e3fec04fae0cd9c2med.jpg

720aab9b10d1390dmed.jpg

708bb00d318e1404med.jpg

jeszcze moje zdjecia

Krawcu - dziekuję w imieniu Miśka - nareszcie ma wygodny fotelik.

no problemo :>

Kuzwa jednak nawalilem zonie rozsypalo sie mondeo i musialem za czesciami jezdzic . Jak tam byl kekab

spoko, kebab byl i to całkiem niezły bym powiedział

to co panowie nastepny spocik za 2 tygodnie to bedzie 19.10 jak dobrze patrze

mm.max dzieki wielkie za wszystko wreszcie moge pogadac z moja a4 w zrozumialym dla mnie jezyku :> na nastepny spocik mozesz nie brac portfela ja stawiam :hi:

podsumowanie: frekwencja pobita i jedna felga do malowania :polew: :polew: musimy wolniej jezdzic :evil:

Opublikowano

zlocik ciekawy owszem, no a mój popis z krawężnikiem nie planowany i nie życzę nikomu takich spotkań a fela do zrobienia bedzie

[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:36_________________________________________________a uczyłem się jeździć w kaskaderze ale to zbieg okoliczności

Opublikowano
  • Autor

jest nas coraz więcej :) :)

ciekawy spot był-jedna awaria, każdy się najadł, zostaliśmy zvagowani(dzięki Max) i sesja była- kolega Krawcu pouczył nas w zakresie składania fotelika-tylko fotostory nie ma :bicz3: :polew: :polew:

DUDI żoną się tu nie zasłaniaj :laghing2: :laghing2: na następny dawaj śmiało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.