Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wpadło mi coś do kanałów wentylacyjnych


sajon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie klubowicze.

Kilka tygodni temu uchwyt do nawgacji rozleciał mi się na dwie części gdu odklejałem go od przedniej szyby. Niestety w środku była sprężyka która wpadła mi do otworów wentylacyjnych na dsce rozdzielczje (nawiew na przednią szybę).

Zna ktoś z Was jakiś sposób żeby to łatwo z tamtąd wyciągnąć. Boje się, że ta sprężynke może uszkodzić klapy odcinjące przepływ powietrza lub jeszcze coś innego.

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij kratke i wloz tam magnes na na gietkim walku . takie magnesy sa do kupienia w castoramie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie z kawalka drutu taki uchwyt . to jest po prostu zagiety kawalek drutu , to zagiecie ma miec 6 mm tym wyjmujesz kratke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem. Też rozleciała mi się dziś uchwyt od nawigacji i taki mały bolec wpadł mi do kratki nawiewu pod przednią szybą. Czy w B6 w taki sam sposób można wyjąć tę kratkę? Na środku tej kratki jest taki plastikowy cypelek/klamra i teraz nie wiem czy to się jakoś naciska odchyla itd, żeby wyjąć tę kratkę? Jak to zdemontować w B6?[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 17:26_________________________________________________Wczoraj wieczór zacząłem trochę z tym walczyć, wyjąłem zaślepkę po środku kratki, odkręciłem śrubkę, która się pod nią znajdowała, ale nadal nie potrafię wyjąć tej kratki. Podważyłem z boku i było ok, ale na środku coś mocno trzyma, a nie chcę za mocno ciągnąć, żeby czegoś nie połamać. Czy na środku jest jakiś zatrzask i trzeba mocno pociągnąć, żeby puścił? Jak z tym sobie poradzić?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 09:34_________________________________________________Dzięki pomocy kolegi steve69 udało mi się w końcu zdemontować tę kratkę :naughty: Pod czujnikiem fotoelektrycznym promieniowania słonecznego jest jeszcze jedna śrubka, która trzymała kratkę. Niestety po zdemontowaniu kratki nic nie znalazłem, chyba ten bolec wpadł do środa i pozamiatane :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...