Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi


David

Rekomendowane odpowiedzi

Połączyłem sobie ten czarny mat z białym matem na szybciora w Photoshopie..i..jednak fajnie to wygląda :> :> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi szczerze mat jakos nie za bardzo podchodzi... wole jak czarny sie blyszczy szczegolnie po woskowaniu :naughty: jakis uzytkownik mial kiedys b5 avant i ostro przy niej grzebal i wlasnie on mial biale auto i czarny dach,pamietam ze na jednym zdjeciu mial audi bez lusterek :gwizdanie:

chodzi Ci o ten

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_audi_s4rs4_auto_do_sprzedania-t27120.0.html

Połączyłem sobie ten czarny mat z białym matem na szybciora w Photoshopie..i..jednak fajnie to wygląda :> :> :good:

Pochwalił byś sie efektem :naughty:

A co chodzi o czarny mat to wygląda nawet nawet :wink4:

0110yv3.th.jpg

Ale czarne A4 z białym dachem hmm nie moge sobie wyobrazić :mysli:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 23:57_________________________________________________Znalazłem B5 z białym dachem :naughty:

dsc09864small7ec51tm9.th.jpg

dsc09863smallfa204ry1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi o te audi mi chodzilo i o te ostatnie zdjecie :) a te b5 co pokazales to pomysl na pomalowanie jest mniej wiecej taki ale ten bialy kolor jest jakis brzydki :kwasny: mi chodzi o taki bíaly jaki jest teraz modny - to chyba jest perlowy bialy :mysli: do tego gleba i duze laczki i jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego gleba i duze laczki i jest :kox:

bez tego to nawet do malowania w ten sposób bym nie podszedł

A co do białego w sensie biały to chyba bez virtuala sie nie znajdzie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] mi chodzi o taki bíaly jaki jest teraz modny - to chyba jest perlowy bialy :mysli: do tego gleba i duze laczki i jest :kox:

W takim kolorze wychodzi teraz Q7 z tego roku... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87, ale to tak na szybciora było, nie ma co oglądać ;P

[...] mi chodzi o taki bíaly jaki jest teraz modny - to chyba jest perlowy bialy :mysli: do tego gleba i duze laczki i jest :kox:

W takim kolorze wychodzi teraz Q7 z tego roku... :kox:

Jeśli ma być taka biel, to do niej tylko i wyłącznie black perła :wink4: Było by genialne połączenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sikam po nogawkach, gdyby mi przyszło parę $$ to bym coś takiego zrobił ,tyle że imola yellow zamienil na kolor papaya orange .

imag0040wn8.jpg

dsc02429ny9.jpg

dsc02419bb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi ostre kolory, to ładnie się prezentuje :> Jednak jak dla mnie do Audi lepiej dobrać coś bardziej stonowanego, np właśnie czerń z bielą :)

Ogólnie pomysł pomalowania autka na dwa kolory jest świetny :good:

A gdyby tak macha, dach, klapa bagażnika - carbonik, a reszta biała, też by fajnie było..tak wracając do tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak macha, dach, klapa bagażnika - carbonik, a reszta biała, też by fajnie było..tak wracając do tematu :decayed:

W tą stronę też fajnie. I połączenie biały z czarnym bardziej do mnie przemawia niż inne kolory typu żółty. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak żeby już nie tworzyć nowego tematu to co myślicie o srebrnym/satynowym dachu wraz z słupkami :decayed: przy moim kolorze? :mysli: przyznam szczerze że chodzi mi to po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak żeby już nie tworzyć nowego tematu to co myślicie o srebrnym/satynowym dachu wraz z słupkami :decayed: przy moim kolorze? :mysli: przyznam szczerze że chodzi mi to po głowie

do granatowego tez by bialy pasowal-tak mi sie wydaje :mysli:

raz widzialem a6 srebrne z czarnym dachem i nie wygladalo to zbty dobrze :confused4:

jak dla mnie najlepiej czarny z bialym lub bialy z czarnym :> jak kto woli :tongue4:

moze ktos poszukac b6 w sedanie pomalowanej do polowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również podoba się biały kolor ,ale jakaś perła najlepiej - była fajna a4 b5 kombi na klubie...

Do tego czarne felgi ,i karbonowa maska .

Ja tam nie lubię srebrnego ... to tyle .

Mam tylko coś takiego :

mks_8195.jpg

lmb_1803.jpg

!!!! bardzo podoba mi się maska.

100_1764.jpg

100_1771.jpg

"jak dla mnie najlepiej czarny z bialym lub bialy z czarnym cheesy jak kto woli " - na biały czarny- tak , na czarny biały - NIE !

I proszę cię,wyobraź sobie jak strasznym morderstwem byłoby zrobienie białego na tym,w zasadzie ktoś dał w tym temacie czarną a4 z białym-cofnij stronę. :

fertig_001_1_191.jpg

A zobacz jak ładnie wygląda na białym :)

8_130.jpg

3_659.jpg

img_0507_167.jpg

7_122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozackie są :kox: az pomyślałem sobie o swoim avancie grafitowym jasnym czy moze w czerń nie pójsć aż zrobie VT :kox: :kox: :kox:

Avancik ode mnie

299784maxog5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem za tym pomysłem. Jeżeli już musiisz malować, to pomalowałbym na czarny z dodatkami takich sreberek (to chyba perła na to wołają), przyciemnił szyby i chrom wokół szyb, do tego ori spojler na kufrze i delikatne (ale delikatne) spojlery na przód i tył + delikatne ładne progi.

Jednym słowem to co Gobi pokazał (tą czarną), tylko nie robiłbym lusterek w chromie, przyciemnił szyby + ori spojler na tylną klapę.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 13:10_________________________________________________A no i światełka jeszcze na LED (podobne do najnowszych A4), są piękne (byle nie oczy od Bolidów Młodzieży Wiejskiej).

Coś w ten deseń:

http://www.allegro.pl/item732036399_lampy_reflektory_a4_b5_95_98_dayline_black_chrom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mily te lapmy przednie to lipa :thumbdown: widziales jak to swieci ?? :wallbash:

gobi wiadomo ze lepiej audi wyglada jak ma wiecej bialego bo bialy jest teraz "modny" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na zdjęciach, w rzeczywistości nie. Ale myślałem że tak świeci jak w najowszych A4 B8, mi się bardzo podoba ta falka w B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod żadnym pozorem tego nie kupuj... nie róbmy z naszych a4 czegoś czym nie są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo doda ma białe porsche -to dlatego . :kox:

Co do tych światełek to racja,słabo świecą...

Jak tylko odłożę więcej pieniędzy,moje audi będzie podobne do tego,

z tym że progi s4,tył s4 euro ,przód spróbuję tak jak tutaj na forum pewna osoba zrobiła,wcisnąć ori rs4.Przód maska carbon ( po ~1200 zł chodza ) -->

29012008151.jpg

29012008154.jpg

13022008311.jpg

25042008490.jpg

25042008507.jpg

Ten kolor to odcień jakiegoś seryjnego starego Audi,nie wiem dokładnie ... jakiejś 80 pewnie.

PS: Istnieje możliwość wstawienia poliftowych klamek ,takich jak tutaj te. W starym typie , 98 " ??

ps:dawno na ebay'u koleś sprzedawał 98 " bodajże sedan przerobiony na full rs4... chciał gdzieś około 50 tys... jak dobrze pamietam,to była biała.

A dzisiaj widzę na ebay.czarną-> za równię astronomiczną cene 0_0

http://cgi.ebay.de/Audi-RS4-B5-Limousine-A4-S4-Led-er-Xenon-20-Zoll_W0QQitemZ220474610038QQcmdZViewItemQQptZAutomobile?hash=item33554f9176&_trksid=p3286.c0.m14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...