Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi


David

Rekomendowane odpowiedzi

Genialne to wściekle pomarańczowe Audi z czarnymi dodatkami, super :decayed::naughty: Jeszcze właśnie z pakietem S/RS..cud miód malina :kox: Co do carbonowej machy przy takim kolorze..jak dla mnie mistrzostwo świata :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomarańczowe wymiata, jest za***iste. Ale białe z czarnym mi jakoś nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomarańczowe wymiata, jest za***iste. Ale białe z czarnym mi jakoś nie pasuje.

białe z czarnym też jest koxx, tylko odwrotnie nie bardzo to wygląda :thumbdown:

Jeszcze takie znalazłem

0042ri1.jpg

minivwaudidaysgeiselwin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobi masz wiecej fotek tej bialej na felach ood lambo bo jak dlamnie to ona jest mistrzowska :slina: albo moze link do tematu o aucie ??

moga byc na pw

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhiteRS4saloon.jpg

1_101.jpg

WhiteRS4saloon2.jpg

WhiteRS4saloon3.jpg

WhiteRS4saloon4.jpg

f2d8c6e4.jpg

A4rs42.jpg

Mam jeszcze zdjęcia białej rs4 na złotych felgach ,jak ktoś będzie chciał to upne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten miedziany kolor obrzydliwy :< cytrynka z paskiem dość fajna ,ale ja nie lubię żółtego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor to odcień jakiegoś seryjnego starego Audi,nie wiem dokładnie ... jakiejś 80 pewnie.

Ten kolor pochodzi z palety Lamborghini o ile dobrze kojarzę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie,to nie z palet lamborghini ,to jest oryginalny z audi jakiejś...czytałem ,jak znajdę to napiszę.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 18:52_________________________________________________"...this orange version is exclusively available through Audi..."

kolor - Inca Orange Pear

Minichamps_Audi_80GTE.jpg

ALE LASKI !! :polew:

Alastaro2172007.jpg

dużo fotek rs4 b5 ---> http://www.nairaland.com/nigeria/topic-287968.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dibo masz tutaj jak ci się miedziany podoba :)

http://www.youtube.com/watch?v=buTXb5ri6yA&feature=channel_page[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 20:57_________________________________________________ps : nie wiecie co to za wersja audi "r3 " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam temat ;) znalazlem takowe audi rs4 na otomoto

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10074808

sprzedajacy opisuje ze obkleil je profesjonalnie w berlinie-powiem szczerze ze ja nie zorientowalem sie ze auto jest obklejone... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście też się zdziwiłem,ale jakoś do b7 mi nie pasuje biały ... owszem wygląda pięknie ! ... lecz inny kolor byłby jeszcze lepszy. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zestawienie jest rzeczywiście ładne! :kox: Ten czarny dach robi swoje... :good: Swoją drogą ciekawe jak trzeba się obchodzić z tym obklejeniem? Jak jest trwałe? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ciekawe jak z trwaloscia i jaka cena za takie profesjonalne obklejenie :mysli: nie wiadomo jak to wyglada z bliska.moze ktos do niego zadzwoni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś u Nas próbował i miał plany obklejenia furki... Nie pamiętam kto! :kwasny: Już miał zamówione wszystkie materiały ale wynikł problem z długością tej taśmy do oklejania czy cos takiego. Jak sobie przypomnę to na pewno się odezwę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...