Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Genialne to wściekle pomarańczowe Audi z czarnymi dodatkami, super :decayed::naughty: Jeszcze właśnie z pakietem S/RS..cud miód malina :kox: Co do carbonowej machy przy takim kolorze..jak dla mnie mistrzostwo świata :naughty:

Opublikowano

To pomarańczowe wymiata, jest za***iste. Ale białe z czarnym mi jakoś nie pasuje.

Opublikowano

To pomarańczowe wymiata, jest za***iste. Ale białe z czarnym mi jakoś nie pasuje.

białe z czarnym też jest koxx, tylko odwrotnie nie bardzo to wygląda :thumbdown:

Jeszcze takie znalazłem

0042ri1.jpg

minivwaudidaysgeiselwin.jpg

Opublikowano

Gobi masz wiecej fotek tej bialej na felach ood lambo bo jak dlamnie to ona jest mistrzowska :slina: albo moze link do tematu o aucie ??

moga byc na pw

pozdro

Opublikowano

WhiteRS4saloon.jpg

1_101.jpg

WhiteRS4saloon2.jpg

WhiteRS4saloon3.jpg

WhiteRS4saloon4.jpg

f2d8c6e4.jpg

A4rs42.jpg

Mam jeszcze zdjęcia białej rs4 na złotych felgach ,jak ktoś będzie chciał to upne.

Opublikowano

Jeszcze pare znalazłem :naughty:

169le.jpg

164vu.jpg

0211l.jpg

0301su.jpg

1000294.jpg

Opublikowano

Ten miedziany kolor obrzydliwy :< cytrynka z paskiem dość fajna ,ale ja nie lubię żółtego :kox:

Opublikowano

gobi dzieki piękne :kox:

Opublikowano

Ten kolor to odcień jakiegoś seryjnego starego Audi,nie wiem dokładnie ... jakiejś 80 pewnie.

Ten kolor pochodzi z palety Lamborghini o ile dobrze kojarzę ;)
Opublikowano

Nie nie,to nie z palet lamborghini ,to jest oryginalny z audi jakiejś...czytałem ,jak znajdę to napiszę.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 18:52_________________________________________________"...this orange version is exclusively available through Audi..."

kolor - Inca Orange Pear

Minichamps_Audi_80GTE.jpg

ALE LASKI !! :polew:

Alastaro2172007.jpg

dużo fotek rs4 b5 ---> http://www.nairaland.com/nigeria/topic-287968.0.html

Opublikowano
:slina: ale ta brunetka ma klate :gwizdanie: a samochod tez fajny :cool1:
Opublikowano

Ten miedziany kolor obrzydliwy

Ten miedziny kolor jest piękny :slina::kox:

Opublikowano

dibo masz tutaj jak ci się miedziany podoba :)

http://www.youtube.com/watch?v=buTXb5ri6yA&feature=channel_page[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 20:57_________________________________________________ps : nie wiecie co to za wersja audi "r3 " ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

odgrzewam temat ;) znalazlem takowe audi rs4 na otomoto

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10074808

sprzedajacy opisuje ze obkleil je profesjonalnie w berlinie-powiem szczerze ze ja nie zorientowalem sie ze auto jest obklejone... :shocked:

Opublikowano

Rzeczywiście też się zdziwiłem,ale jakoś do b7 mi nie pasuje biały ... owszem wygląda pięknie ! ... lecz inny kolor byłby jeszcze lepszy. :przebiegly:

Opublikowano

bialy pasuje do kazdego samochodu jesli reszte dodatkow ma czarnych :naughty:

piekna RS

Opublikowano

Do Audi pasuje tylko czarny dach :wink4:

Klapa i maska w czerni to tak trochę JDM- owo :decayed:

Opublikowano

To zestawienie jest rzeczywiście ładne! :kox: Ten czarny dach robi swoje... :good: Swoją drogą ciekawe jak trzeba się obchodzić z tym obklejeniem? Jak jest trwałe? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie ciekawe jak z trwaloscia i jaka cena za takie profesjonalne obklejenie :mysli: nie wiadomo jak to wyglada z bliska.moze ktos do niego zadzwoni :gwizdanie:

Opublikowano

Ktoś u Nas próbował i miał plany obklejenia furki... Nie pamiętam kto! :kwasny: Już miał zamówione wszystkie materiały ale wynikł problem z długością tej taśmy do oklejania czy cos takiego. Jak sobie przypomnę to na pewno się odezwę. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.