Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Spadek mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie to ja niewiem ale tak wlasnie bylo jak pisze po co bym miał kłamać. a bylem u kolesia na komputerze posprawdzal powiedział przepływka, wymieniłem i chodzi nic wiecej nie robione.

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki jutro jadę na komputer i może będę wiedział a tak przy okazji wróciłem z mazur i powiem szczerze że jest lepiej ponieważ przestał mulić po wyżej 130 ale to

i tak cienko w porównaniu z wcześniejszą pracą może pomogła trasa 800 km i się przeczyścił deczko

Opublikowano

Zrób logi dynamiczne i wrzuć na forum jak możesz jestem bardzo ciekaw co jest u ciebie :eek:

Opublikowano
  • Autor

no i byłem na komputerze wykazało że jest za mało powietrza mechanik podmienił przepływomierz na komputerze wszystko ok a auto ja jezdzilo tak jeździ

Opublikowano
no i byłem na komputerze wykazało że jest za mało powietrza mechanik podmienił przepływomierz na komputerze wszystko ok a auto ja jezdzilo tak jeździ

a turbulum jak pompuje .... :question:

gdzie sa logi :question:

Opublikowano

wrzuć logi to Ci doradzimy co sie dzieje :arrowr:

Opublikowano
no i byłem na komputerze wykazało że jest za mało powietrza mechanik podmienił przepływomierz na komputerze wszystko ok a auto ja jezdzilo tak jeździ

jak turbo źle działa, to wskazania przepływomierza są również kichowate !

Zawsze najpierw trzeba doprowadzić do dobrego stanu turbo (kanał 011).

Coś mi się wydaje, że kolejna osoba z nowym przepływomierzem i chorym autem...

Oby nie, ale to się powtarza co miesiąc taka sytuacja.

Opublikowano
no i byłem na komputerze wykazało że jest za mało powietrza mechanik podmienił przepływomierz na komputerze wszystko ok a auto ja jezdzilo tak jeździ

jak turbo źle działa, to wskazania przepływomierza są również kichowate !

Zawsze najpierw trzeba doprowadzić do dobrego stanu turbo (kanał 011).

Coś mi się wydaje, że kolejna osoba z nowym przepływomierzem i chorym autem...

Oby nie, ale to się powtarza co miesiąc taka sytuacja.

tzw. naprawa auta od doopy strony ... :twisted:

Opublikowano
tzw. naprawa auta od doopy strony ...

tzw.przypudrowany pryszcz :rotfl:

Opublikowano

witam mam ten sam problem, moze ktos podelsa schematy gdzie sie znajduje czujnik turbiny oraz pytanie banalne ale zadam co to jest N75 i gdzie sie znajduhe...

Opublikowano

witam mam ten sam problem, moze ktos podelsa schematy gdzie sie znajduje czujnik turbiny oraz pytanie banalne ale zadam co to jest N75 i gdzie sie znajduhe...

kolego a opcja szukaj to nie laska :-\ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8789.msg120051#msg120051
  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. Ja mam podobny problem, cholera raz się pojawia a raz nie??? Kiedy jadę pod górę i trochę depnę na gaz PRZEŁADOWYWUJE mi i traci moc i jadę trochę szybciej niż rower..? Kiedy postoji na wyłączonym silniku to znów ma MOC..? Raz na prostej przy wypszedzaniu też DUPŁO i ją stracił.

Byłem na 2 badaniach VAG i lipa , żaden nie określa precyzyjnie błędu zawsze jedna informacja , że Przeładowuje cholera CO TO JEST , czy jest KTOŚ wie o co tu chodzi..? Bardzo proszę o kopie odpowiedzi na mojego e-mail: [email protected] bo nie wiem czy znajde odp. ponieważ jestem tu nowy???

Pozdro. chłopaki

remikn2

Opublikowano

Panowie temat ten to rzeka na tym forum, znajdziecie odpowiedz wystarczy tylko uzyć opcji :szukaj:

przyczyna to jedna z opcji :

niesprawne N75

dziura w dolocie

przepływka

lub łopatki w turbinie

czytać na te tematy i wszystko jasne ale na początek kazdy :vaglogi:

Opublikowano

Mam taki sam problem. Tu są moje logi:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow-t64130.0.html

I u mnie widać że to przepływka. Nie ma przeładowania a samochód pop rzekroczeniu 3tys. obrotów zamula tak jakby wchodził w trub awaryjny i po restarcie jest wszystko OK. Więc skoro to już trzeci przypadek z kolei to dlaczego piszecie że to nie może być przepływka i że:

no i byłem na komputerze wykazało że jest za mało powietrza mechanik podmienił przepływomierz na komputerze wszystko ok a auto ja jezdzilo tak jeździ

jak turbo źle działa, to wskazania przepływomierza są również kichowate !

Zawsze najpierw trzeba doprowadzić do dobrego stanu turbo (kanał 011).

Coś mi się wydaje, że kolejna osoba z nowym przepływomierzem i chorym autem...

Oby nie, ale to się powtarza co miesiąc taka sytuacja.

tzw. naprawa auta od doopy strony ... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.