Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak Vag-coma podłączyć pod Vistę?


KICHOL

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem Vag-coma do laptoka z Vistą, przy pierwszym podłączeniu wszystko było ok gdy drugi raz włączyłem Vaga to ten sie zawieszał w mordę koguta. Ma ktoś koncepcję????? Przepraszam nie używałem szukajki. Niech kierownik to skasuje to wszystko przez lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Vag-coma do laptoka z Vistą, przy pierwszym podłączeniu wszystko było ok gdy drugi raz włączyłem Vaga to ten sie zawieszał w mordę koguta. Ma ktoś koncepcję????? Przepraszam nie używałem szukajki. Niech kierownik to skasuje to wszystko przez lenistwo.

:szukaj: nie gryzie :decayed: Jeżeli masz zainstalowane wszystko OK to:prawy klik na ikonie i uruchom jak administrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wersje 3.12 na viscie ultimate i smigało - raz miałem problem w passku że komunikację cięgle zrywało przez błędy ale po jakimś czasie w tym aucie udało się zrobić logi. Zrywanie komunikacji przez blędy zdarzały się co jakiś czas. Teraz mam VAG-CAN i śmiga bez najmnijszych problemów.

Jak walczyłem z błędami komunikacji i zerwaniem połączenie to bawiłem się w zmiany ustawień portu USB ale to kompletnie nic nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za to wywalał Ekran śmierci. odinstalowałem sterowniki, zainstalował jeszcze raz ręcznie, w menadżerze urządzen pojawia się jeszcze jeden port COM z nieznanym sterownikiem, znowu ręcznie i DONE. Przestawilem port z 6 na pierwszy wolny i VAG COM wybrałem okreslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...