Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

] - Dziś zaczelem grzebać przy froncie z S4... Będzie rzeźba, ponieważ jak widzicie zderzak jest trochę niekompletny :polew:

Ts9_Om0.jpg

] - Podlokietnik z uchwytem do iPhone'a zamontowany, foty wkrótce...

] - A to w drodze na chatę... Jakość niestety kiepska = iHoe :wallbash:

Tsa1o7J.jpg

C.D.N. :naughty:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 00:13_________________________________________________Ze względu na problemy techniczne i brak wolnego czasu długo sie tu nic nie działo...

Dziś zostaly wymienione:

- Tarcze ham ATE Power Disc + klocki ATE (przód)

- Łożyska kola SKF (przód)

- Przewody ham (przód)

- Płyn ham Motul

- Kpl.wahaczy SWAG

Oto jak wyglądał jeden z wahaczy :shocked:

rZ20A.jpg

Na więcej zabrakło czasu...

W przyszły piatek kolej na tylna os.

Powoli kompletuje pakiet optyczny S4 ++ z jakaś niespodzianka ale o tym więcej dopiero na wiosnę :naughty:

Pozdro 4 ALL :a4fan:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 00:15_________________________________________________Zapomnialem o jednej rzeczy...

Dziś wymieniem również kola na zimowe...

Felunek: S4 18" Oczywiście Ori :decayed:

Opony: Dunlop SP Winter Sport 3D 225/40/18 - profil jak na zimowki przystało :polew:

Wszystko dorwałem bardzo tanio i w zestawie były również dystanse jednak ich jakość pozostawiala wiele do życzenia dlatego zostały w garażu na polce...

Tak to wyglada:

11K9Fr.jpg

Musze przyznać ze zboczenie na punkcie felg zrobionych na czarny mat robi swoje i nie mogę sie przyzwyczaić do koloru srebrnego, nie pasi mi to :thumbdown: Także po zimie fele od S4 wysyłam do odnowienia i beda na sprzedaż. Na przyszla zimę będę miał moje letnie fele od S8 (czarny mat :naughty:) a na lato wymyśli sie cos innego, minimum 19"...

Co sadzicie o felach od S4?

Pozdro 4 ALL :a4fan:

Opublikowano

Niezła fela na zime :naughty:

Te wachacze co załozyłes to chyba jakistani zamiennik :confused4: było juz troche kasy dołożyć i kupić choćby Febi czy TRW :rolleyes:

Ten zderzaczek to trche styrany :naughty: akurat pod Fmic był by dobry :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Niezła fela na zime :naughty:

Te wahacze co załozyłes to chyba jakistani zamiennik :confused4: było juz troche kasy dołożyć i kupić choćby Febi czy TRW :rolleyes:

Ten zderzaczek to trche styrany :naughty: akurat pod Fmic był by dobry :wink4:

THX! :>

SWAG ponoc cenowo chodzi jak FEBI i ma taka sama jakosc.

Jakby nie bylo to nie licze ze pojezdze na tym zestawie wiecej niz rok...

To niestety fakt, ciezko bylo go ogarnac :disgust:

I tutaj wpadles na dobry trop, FMIC jest w planach i bedzie bardzo widoczny :>

Opublikowano

I tutaj wpadles na dobry trop, FMIC jest w planach i bedzie bardzo widoczny :>

No z tym bardzo widocznym to nie przesadź bo czasem to nie za dobrze wychodzi, ale zobaczymy pożyjemy moze ty go jakos fajnie wkomponujesz :wink4:

Opublikowano

sluszny silnik i fele odpowiednie, powodzenia w planach.

Opublikowano

gitara autko i fajny malutki garaz masz :polew: nawet autobus sie miesci :slina:

Opublikowano
  • Autor

gitara autko i fajny malutki garaz masz :polew: nawet autobus sie miesci :slina:

THX :>

Autobusow miesci sie az osiem :polew:

W nastepnym bedzie jeszcze lakiernia, wtedy bedzie mozna rezac!

Opublikowano

kurde duzo dalbym za takiego znajomego heheheh :polew:

Opublikowano
  • Autor

kurde duzo dalbym za takiego znajomego heheheh :polew:

Ile dajesz? :przebiegly::polew:

Opublikowano

heheheh :wink4: troche daleko mieszkasz ;(

Opublikowano

Andrez wpadłbyś kiedyś na jakiegoś zlota na wyspy lub na kontynent (DE, NL?) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Andrez wpadłbyś kiedyś na jakiegoś zlota na wyspy lub na kontynent (DE, NL?) :naughty:

Narazie to wstyd z garazu wyjezdzac a co dopiero na kontynent :confused4:

Mam duzo roby przy aucie, pokaze dopiero jak bedzie gotowe wszystko gotowe :przebiegly:

Takze jak juz to latem i jak cos to spoty tylko w PL :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.