Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc


Mocaw

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, wszyscy co zmieniali swiatla na poliftowe mieli ten sam problem. ja zdjalem tylko gorna czesc i jakos sie udalo ale napewno bedzie lepiej jak zdejemniesz tez dol. strasznie ciezko wyciaga sie ten kabel z wtyczki. Pozdrawiam Jocker01

jaki kabel ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro oddaje samochód do naprawy znaczy łożysko do wymiany niech sie mechanicy męczą. u mnie nie mogłem na tyle kabla naciągnąć a o zdjęciu dołu nawet nie wspominam nie dałem rady może jakieś wskazówki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel (do kiblos-a to bylo) ktory trzeba przelozyc we wtyczce przy manetce od swiatel, z jendego pinu do drugiego.a Jezeli chodzi o Ciebie mcm00 to myslisz sie ze nie pomaga przelozenie kabla bo ja przelozylem i dziala ale nie jestem pewny z kterego pinu do ktorego, wlasnie sprawdzam w etce. zaraz napisze. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze zrobilem :D

juz prawie rok temu.

mam nawet przed soba stara wtyczke i widze gdzie grzebalem.

jak bedziesz mial wtyczke w rece to rozlacz ta czarna czesc wtyczki od tej rozowej bedziesz mial latwo i bezproblemow przelozysz kabelek z pozycji 10(oznaczenie na rozowej czesci wtyczki) do pozycji 8 czyli to wychodzi ,ze z pozycji 56B do pozycji 56 i wowczas nie beda Ci juz gasly mijania. ja nie rozebralem tej wtyczki i urwalem kabel od zlaczki i potem mialem braki polaczenia i miagaly mi swiatla, dlatego mocno polecam rozlozenie wtyczki. Pozdrawiam i mam nadzieje ze dasz sobie rade. Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za porade :hi:

Po przełożeniu grubego,żółtego kabla o dwa gniazda w dół,xenony zaczęły działać poprawnie :th:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z was miał na dole czyli pozycja nr.8 cieniuki żółty kabelek bo ja właśnie mam i niewiem do czegoon jest podpięty[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 22:50 _________________________________________________ok. już wszystko świeci tak jak ma być . a kabelek cieniutki żółty okazał się kabelkiem odpowiadającym czy światła są włączone czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to mi ręce opadają :thumbdown: , oznaczenia 56 i 56b to oznaczenia przełącznika więc nie ma ich na kostce!!! Weźcie sobie małe lusterko i zobaczycie że przy pinach na przełączniku są takie właśnie oznaczenia. Wtedy będziecie wiedzieć co dokładnie i gdzie przełożyć i co. Chodzi dokładnie o wyciągnięcie grubego żółtego kabla z 56b i wsadzenie w 56(oczywiście patrz numery na przełączniku) o ile dobrze pamiętam 56 jest na samym dole po lewej a 56b o 1 2 wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...