Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ruńcza Strzała


Dusiol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałem się pochwalic moim nabytkiem sprowadzanym z Niemiec.Moją Ruńczą Strzałą jeszcze za bardzo nie pośmigałem (tyle co 5 dni po rejestracji na żółto u zachodnich sąsiadów) bo jestem wtrakcie rejestrowania. Zawsze chciałem mieć taką Audice (B5), a zamieniłem ją z Seata Toledo z '98 na AFN'nie.

Co najwspanialsze, ma mały przebieg - 82.000km (jak najbardziej realny - Książka serwisowa, pachnący fabryką wygląd tego co w środku i pod maską)

oraz

- klimatronic

- podgrzewane przednie siedzenia

- 6 jaśków

- 2x el. szyby

- elektryka luster

- komputer pokładowy (nie wiem czy pełen FIS, czy FIS/2; mógłby mnne ktoś uświadomić co ma pełen FIS?)

- tempomat

- ABS+ASR+ESP

- skóra

- podłokietnik.

W planach modyfikacje:

- dorzucić do radia emulator na pendraka

- zvirusować o 18%

- przyciemnić szyby.

Oto jak wyglądała w komisie (zdjęcia z pleneru jak wyjade z garażu :>)

bc340d198c4488c4m.jpg

1182e944e89f3432m.jpg

e4d235ba194e8defm.jpg

d18de8185dcba236m.jpg

ce39066c916e3219m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna baza o modów :kox:

masz pełnego fisa , noi przebieg też ciekawy :hi:

możesz napisac ile cie kosztowała ojro , moze byc na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezentuje się ładnie, a i wnętrze zacne :decayed:

zamiast transmitera spraw sobie zmieniarkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmieniarki - zależy mi na odczycie plików mp3 z pendriva. Miałem taki wynalazek w seacie w pioneerze DEH-4000UB (z oczywistych względów nie przełoże tego radia do Audi) i bardzo go ceniłem i się do niego przyzwyczaiłem. Bardzo duża wygoda. Kolkov powiedz, co przemawia za zmieniarką? Są zmieniarki odczytujące CD z mp3?

Co do ceny samochodu powiem tak: za tą sume mogłbym spokojnie kupic młodszą B6, ale oczywiście nie z takim przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najwspanialsze, ma mały przebieg - 82.000km (jak najbardziej realny - Książka serwisowa, pachnący fabryką wygląd tego co w środku i pod maską)

oraz

- klimatronic

- podgrzewane przednie siedzenia

- 6 jaśków

- 2x el. szyby

- elektryka luster

- komputer pokładowy (nie wiem czy pełen FIS, czy FIS/2; mógłby mnne ktoś uświadomić co ma pełen FIS?)

- tempomat

- ABS+ASR+ESP

- skóra

- podłokietnik.

d18de8185dcba236med.jpg

Jak na deklarowany przebieg (82.000) to ta skóra coś podmęczona..., niestety... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim przebiegu na skórze nie powinno być śladu użytkowania, ale to Twoje auto, niech jeździ bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, aczkolwiek skóra faktycznie trochę dziwna jak na ten przebieg, widzę po firmowych autach że do około 120-140tyś nie widać prawie zużycia, chyba że u jednego gruuubego kierowcy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nie ma to jak pokazać tylną kanapę :decayed:

Jedyny fotel który się ocenia to fotel kierowcy bo na nim zawsze ktoś siedzi :good:

nie przejmuj się tak tym przebiegiem, jeśli jest potwierdzony w aso to super, jeśli nie no to zawsze fajnie żyć z przeświadczeniem takiego przebiegu, ważne że jesteś zadowolony i bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie samym przebiegiem kupuje się auto bo co lepsze 80tkm po mieście czy 170tkm w cyklu mieszanym (70% do 30%) BTW auto kupuje się po jego stanie technicznym i wizualnym Ja tam nie podważam autentyczności przebiegu ale jak kolega pisał że wszędzie "cycuś" to najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...