Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AQD] Silnik gaśnie po rozgrzaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam problem: jak dłużej jeżdżę autkiem i temperatura osiągnie już 90stopni, to na wolnych często spada mi do ok. 300obr/min i gaśnie? co to za usterka? moje auto to 2.8 quattro 30V. przepustnica była czyszczona, lewego powietrza nie dostaje... nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny , pomocy...

Opublikowano

VAG?

Opublikowano

Adaptację przepustnicy robiłeś? Najlepiej wszystkie ustawienia podstawowe od nowa zrobić.

Opublikowano

najlepiej zrobisz jak wrzucisz go na kompa i wtedy cos pokaze ...moze silniczek krokowy?

Opublikowano
  • Autor

był u mnie ostatnio kolega z forum, podłączyliśmy pod kompa, było kilka błedów starych do pokasowania, teraz jest lepiej, tzn. jak na razie ani razu mi nie zgasł, obroty jedynie mógłby mieć troche wyższe bo na ciepłym sie utrzymują w granicach 700obr/min. przepustnice juz dwa razy czyściłem, adaptacja była robiona mechanicznie- bez VAGa, bo brakuje nam kodów do silników benzynowych ( przy okazji jak ktos dysponuje takimi to byłbym wdzięczny za nie )... generalnie jest lepiej , mam nadzieję że sie uporam z autkiem bo mam je od niedawna, a chciałbym doprowadzić je do porządku. przy okazji mam jeszcze jedno pyt. czy spalanie w granicach 15 litrów ( +,- ) to norma w tym autku- przy spokojnej jeździe po mieście? pozdrawiam wszystkich, bez forum bym chyba nic nie zdziałał :hi:

Opublikowano

był u mnie ostatnio kolega z forum, podłączyliśmy pod kompa, było kilka błedów starych do pokasowania, teraz jest lepiej, tzn. jak na razie ani razu mi nie zgasł, obroty jedynie mógłby mieć troche wyższe bo na ciepłym sie utrzymują w granicach 700obr/min. przepustnice juz dwa razy czyściłem, adaptacja była robiona mechanicznie- bez VAGa, bo brakuje nam kodów do silników benzynowych ( przy okazji jak ktos dysponuje takimi to byłbym wdzięczny za nie )... generalnie jest lepiej , mam nadzieję że sie uporam z autkiem bo mam je od niedawna, a chciałbym doprowadzić je do porządku. przy okazji mam jeszcze jedno pyt. czy spalanie w granicach 15 litrów ( +,- ) to norma w tym autku- przy spokojnej jeździe po mieście? pozdrawiam wszystkich, bez forum bym chyba nic nie zdziałał :hi:

fajnie ze pokasowałes błędy, tylko to i tak nie zmniejszy Ci spalania :polew: :polew:

jak zacznie sie znowu cyrk z silnikiem podepnij VAG-a i daj na forum błedy

podstawa to sprawne sondy, termostat i czujnik wody

Opublikowano
  • Autor

hmm, o spalanie pytałem przy okazji, a nie w związku z kasowaniem błędów, ale w sumie to można by to ze sobą połączyć chyba: jeżeli byłyby błędy z lambdy nie pokasowane to z tego co się orientuję auto przechodzi w tryb awaryjny co wiąże się z podawaniem większej dawki paliwa... nie mam racji?!?! Nie jest to moje pierwsze auto więc troszku kumam, natomiast jest to moje pierwsze audi, a zdążyłem już zauważyć po wcześniejszych moich autkach że każde ma inne wady i bolączki i do każdego zawsze trzeba podchodzić od innej strony, pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.