Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa!!!!!!!! rozjebałem sobie z przodu zderzak tzn.rozprółem o krawężnik pod Tesco ;(

Szczegóły później bo muszę ochłonąć....

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a!!!!!!!! rozjebałem sobie z przodu zderzak tzn.rozprółem o krawężnik pod Tesco ;(

Szczegóły później bo muszę ochłonąć....

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

trzaba robic zakupy pod Auchan :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a!!!!!!!! rozjebałem sobie z przodu zderzak tzn.rozprółem o krawężnik pod Tesco ;(

Szczegóły później bo muszę ochłonąć....

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

trzaba robic zakupy pod Auchan :decayed::wink4:

Ja Wam ten bajer chyba przytępie :wink4:

PS-sorki Prezes :wink4:

Ale proszę już bez żadnych podtekstów bo będzie źle się działo .... :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodki nie przejmuj sie ja mam troszke wiecej do wymiany z chlodnicy klimy zrobil sie banan nie wiem jak uchwyty z lamp i nie wiem jak chlodnica wody[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 18:36_________________________________________________752f6ebf8932d125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakiś stary pryk walnął wózkiem, tzn. zostawił bez opieki i "zjechał" bo było lekko z górki. No i rysa na zderzaku jest... Dochodzę do wniosku, że ludzie to w ogóle się takim czymś nie przejmują bo koleś w ogóle nie rozumiał jak mogę mieć problem o takie coś. Normalnie jeszcze troche i bym mu strzelił na oczach rodziny...

Człowiek dba o auto a tu co chwile ktoś drzwiami niechcący walnie, wózek zjedzie, kamień odpryśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto ma taki klimatronik? >

sdc10795800x600.jpg

Bo mam na sprzedaż, tylko chciałbym go najpierw sprawdzić, bo podobno się jeden przycisk przycinał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie przezywam i nie robie wywiadu gdzie jaki blacharz gdzie jaki lakiernik i nie ciagne tego przez 40 stron

ale nie pisalem do Ciebie :decayed:

To co pewnie do mnie??!!!!!! :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie przezywam i nie robie wywiadu gdzie jaki blacharz gdzie jaki lakiernik i nie ciagne tego przez 40 stron

To co pewnie do mnie??!!!!!! :disgust:

Pewnie do mnie :decayed:

A ferrari to może i nie jest ale nie o to chodzi przecież. Ktoś inny może się mniej zdenerwować z powodu rysy na ferrari niż ja na audi. Zależy od podejścia... bo dla niektórych to jest tylko środek dzięki którym mogą przewieźć d*pę z punktu A do punktu B, ja zawsze marzyłem o własnej furze, ostro na nią tyrałem i chcę sobie dbać... :naughty:

Już tam chu.j jak bym sobie sam zarysował bo mógłbym mieć tylko do siebie pretensje, ale człowiek wkłada pracę w to, żeby samochód wyglądał sii, po myciu glinkuje, poleruje, nakłada 2 warstwy wosku a tu jakiś cieć mu potem coś rysuje.... no ku*wa ch*j mnie strzela w takich sytuacjach jak nic... a były jak na razie 2 takie...

Zmiana tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek wkłada pracę w to, żeby samochód wyglądał sii, po myciu glinkuje, poleruje, nakłada 2 warstwy wosku a tu jakiś cieć mu potem coś rysuje....

ale pedant :shocked::blink::kox::naughty:

a może zająbyś się moim autem?! :slina::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek wkłada pracę w to, żeby samochód wyglądał sii, po myciu glinkuje, poleruje, nakłada 2 warstwy wosku a tu jakiś cieć mu potem coś rysuje....

ale pedant :shocked::blink::kox::naughty:

a może zająbyś się moim autem?! :slina::naughty:

Za odpowiednią opłatą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ile ? :D:D:D

Nie no, najlepiej sobie samemu zrobić. http://www.sklep.meguiars.pl/ na prawdę kosmetyki 1 klasa... :wink4:

Wiem, wiem, ale ja mam tyyyyle czasu, że... nie mam kiedy się porządnie wysrać, a co dopiero cackać się z autem przy każdym myciu... :decayed::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...