Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie czy taki moduł 8E0953549Q to jest jakiś nowszy czy jak? Bo wg opisów są F, L, N, M, P :gwizdanie: A tą manetkę chyba przygarnę, wyjdzie w praniu :mysli::cool1:

a w jakiej cenie masz? napisz do czakiego

Już kupiłem, 150 zł. Nie pomyślałem właśnie, że Czaki może mieć. Ale patrząc po cenach to raczej zbytnio nie przepłaciłem (mam nadzieję). Z Czakim właśnie pisałem o manetce wycieraczek pod fis do sedana, na razie nie ma ale mówi, ze czasem miewa. Jest to dość mało popularna manetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

mi się udało na allegro wyrwać całą podkowę ze wszystkimi wajchami, za 300 zł, więc mega nie przepłaciłem (tak mi się wydaje)

było to już do sedana, więc pasowało mi to jak świni koryto, więc się nie zastanawiałem, tylko zaraz brałem

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 12:22_________________________________________________ooo, mam dokładnie taki moduł pod fis`a

http://allegro.pl/item1070737888_audi_a4_a6_a8_manetka_wycieraczek_sterowanie_fis.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się udało na allegro wyrwać całą podkowę ze wszystkimi wajchami, za 300 zł, więc mega nie przepłaciłem (tak mi się wydaje)

było to już do sedana, więc pasowało mi to jak świni koryto, więc się nie zastanawiałem, tylko zaraz brałem

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 12:22_________________________________________________ooo, mam dokładnie taki moduł pod fis`a

http://allegro.pl/item1070737888_audi_a4_a6_a8_manetka_wycieraczek_sterowanie_fis.html

Jak to znalazłeś? Ja szukałem i nic :blink: A zastanawia mnie jeszcze jedno? co to jest ten element który wrzuciłem w czerwonym kwadracie? Jest on taki sam w modulach F jak i każdym innym? tak się domyślam, że to po prostu jakiś element mocowania ale nie jestem pewny gdyż nigdy żadnego modułu na żywo nie widziałem :decayed:

modul2.jpg

modul1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakby zintegrowane z manetką od kierunkowskazów. Nie jest częścią modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wygląda to mocowanie poprstu. Zawsze Do tego przykręcasz manetki, wpinasz moduł i taśme.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:25_________________________________________________

To jest jakby zintegrowane z manetką od kierunkowskazów. Nie jest częścią modułu.

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jaki słuszny :polew: Pewnie go nosiło bo nie mógł powiedziec "spierda..laj " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jaki słuszny :polew: Pewnie go nosiło bo nie mógł powiedziec "spierda..laj " :decayed:

oj nosilo go nosiiiilo :D [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 16:49_________________________________________________moge wrecz powiedziec ze byl bardzo kolezenski :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jola wie jak potrafie pięknie mówić :polew: :polew: :polew: Przecież widziała na Twoim filmie Piter :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter proponuje kupić krem na zmarszczki :polew: bo Ci się zaczynają robić ..... :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola....skąd ja ją znam :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter proponuje kupić krem na zmarszczki :polew: bo Ci się zaczynają robić ..... :gwizdanie: :polew: :polew:

e tam :D .. wole miec zmarszczki niz opony jak nasz klubowy morswim siemian ! yeeeeah !

dzien dobry panowie :yeah:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 06:23_________________________________________________aaaa .. andrzej nie wiem ak ty szukales po tym allegro ..

ale znalazlem calosc pod kierownice za grosze ... bedzie dzialac na pewno ...

loknij na to

pajak.jpg

a tak w aucie mniej wiecej ...

pajak1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :bry:

widzę piter że dużo roboty masz heheh

i za car interior design wziąłeś się :decayed:

hehehe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 07:38_________________________________________________10 lipca są te gokarty ... jedzie ktoś jeszcze bo ja śmigam ? koszt około 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...