Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie jestem na etapie pertraktacji z moją ciężarówką (czyt. żoną :naughty: ).Jak wiecie jest już wysoko i w każdej chwili może wylądować w szpitalu. Jednak, jeśli bedzie wszystko OK, a spocik odbedzie się w godzinach, które nie będą kolidowały z moją pracą to sie na nim pojawię :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się w sumie zastanawiam. Nie mam nic do A4club.eu, nie podoba mi się tylko sposób w jaki tamtejsze spoty zostały przeniesione na grunt A4-klubu.

jak przeniesone ?? poprostu sa wporzodku ludzie ktorzy tez kochaja A4 a naprawde je kochaja i maja je za***iste zrobione wiec wczym problem ?? tak jak ktos powiedzial im wiecj autek tym lepiej :evil:

A ludzi a a4club znam dlzuej niz was bo oni kiedys byli tutaj moderatorami wiec pomysalem sobie ze fajnie bylo by przlamac bariere i zrobic wspolny spocik !!

Dokładnie. Mam takie samo zdanie na ten temat. Nawet mogą przyjeżdżac ludzie, którzy nie są w żadnym klubie. Bo przecież to nie auta tworzą kluby, a ludzie. Też chętnie poznam tych, którzy tak prężnie działali kiedyś w naszym klubie i w sumie nie wiem czemu wtedy odeszli, chyba po prostu pod wpływem impulsu. Przyglądałem się wtedy sytuacji biernie, bo w sumie nie należę do elity :)

Jesteś pierwszym, który przyznał, że jest to wspólny spot A4club i A4-klub nie ma o tym ani słowa zarówno w wątku o spotach katowickich jak i gliwickich. I głównie o to mi się rozchodzi, a nie że wszystko w atmosferze jakiejś tajemnicy się rozgrywa.

Z mojej strony piszę się na tego spocika w katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie zastanawiam. Nie mam nic do A4club.eu, nie podoba mi się tylko sposób w jaki tamtejsze spoty zostały przeniesione na grunt A4-klubu.

jak przeniesone ?? poprostu sa wporzodku ludzie ktorzy tez kochaja A4 a naprawde je kochaja i maja je za***iste zrobione wiec wczym problem ?? tak jak ktos powiedzial im wiecj autek tym lepiej :evil:

A ludzi a a4club znam dlzuej niz was bo oni kiedys byli tutaj moderatorami wiec pomysalem sobie ze fajnie bylo by przlamac bariere i zrobic wspolny spocik !!

Dokładnie. Mam takie samo zdanie na ten temat. Nawet mogą przyjeżdżac ludzie, którzy nie są w żadnym klubie. Bo przecież to nie auta tworzą kluby, a ludzie. Też chętnie poznam tych, którzy tak prężnie działali kiedyś w naszym klubie i w sumie nie wiem czemu wtedy odeszli, chyba po prostu pod wpływem impulsu. Przyglądałem się wtedy sytuacji biernie, bo w sumie nie należę do elity :)

Jesteś pierwszym, który przyznał, że jest to wspólny spot A4club i A4-klub nie ma o tym ani słowa zarówno w wątku o spotach katowickich jak i gliwickich. I głównie o to mi się rozchodzi, a nie że wszystko w atmosferze jakiejś tajemnicy się rozgrywa.

Z mojej strony piszę się na tego spocika w katowicach.

Niechcialem tez tak pisac oglnie ze jest to wspolny spot bo dobrze wiemy jacy sa nasi admini na A4 wiec poco robic sobie problemy :) ale ciesze sie ze bedziesz to kto jeszcze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie tylko gdzie mam sie podpisać bo ja sie pisze na spota 04.10.08

uszanowanko :hi:

Ps. taka sprawa jak juz bedzie wszystko wiadomo to dajcie mi znać o której byście byli w Pszczynie to sie do was dołącze postaram sie czekać na Orlenie przy Górnośląskiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie tylko gdzie mam sie podpisać bo ja sie pisze na spota 04.10.08

uszanowanko :hi:

Ps. taka sprawa jak juz bedzie wszystko wiadomo to dajcie mi znać o której byście byli w Pszczynie to sie do was dołącze postaram sie czekać na Orlenie przy Górnośląskiej:)

moze wpadnij na spota w srode to pogadamy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środe się pisze :dance2:

Ale na 4.10.08 nie dam rady (z powodu wyjazdu z pracy) :sorry:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 19:59_________________________________________________XANDAMAR prosiłbym cię o ramki na środę jeśli się wybierasz do BIELSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środe się pisze :dance2:

Ale na 4.10.08 nie dam rady (z powodu wyjazdu z pracy) :sorry:

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 19:59_________________________________________________XANDAMAR prosiłbym cię o ramki na środę jeśli się wybierasz do BIELSKA

ok :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małą rozkminkę zastanowię się jeszcze :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 22:19_________________________________________________

ja pracuję w Brzeszczach na KWK

:shocked: też złożyłem podanie ale niestety na razie jest wstrzymane nawet mając za***iste znajomości,mój brachol tam pracuje GZL[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 22:25_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekce zobacze bo nieznam grafiku jeszcze ale jak dam rade to postaram sie wpaść wtedy mozna by uzgodnic jaieś szczeguły ale jak bym niedal rady to daj znac co i jak macie ustalone bo zależało by mi na tym byście jechali na spota do katowic bo chętnie bym sie do was dołaczyłi moze byc ciekawie:) zabieram jeszcze 2 kumpli jak znajdą czas i w tym bedzie fotograf wiec pamiatki mamy gwarantowane :tongue4:

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekce zobacze bo nieznam grafiku jeszcze ale jak dam rade to postaram sie wpaść wtedy mozna by uzgodnic jaieś szczeguły ale jak bym niedal rady to daj znac co i jak macie ustalone bo zależało by mi na tym byście jechali na spota do katowic bo chętnie bym sie do was dołaczyłi moze byc ciekawie:) zabieram jeszcze 2 kumpli jak znajdą czas i w tym bedzie fotograf wiec pamiatki mamy gwarantowane :tongue4:

Pozdro :hi:

tak czy tak ktoś napewno pojedzie tylko kwestia dogadania się o której i skąd startujemy :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**le ile zarobisz 2200 bez soboty tylko jedyne co jest dobre to wegiel 13 i wszystkie te premie a tak wiesz jacy tam ludzie robia nie obrazajac tych normalnych:/

nie rozumie tego ,jacy ludzie? a łącząc wszystko to co wypisywałeś to po zliczeniu wychodzi ok4700/miesiąc i 25 lat emeryt :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumiesz jak porobisz :D kumple tam robia i opowiadaja jacy to ludzie i nie oplaca sie za ta kase jak ci sie ziemia zawali pogadamy na spocie:Da i nie wliczlem soboty i niedzieli bo na tym sie wychodzi najlepiej ale co masz z zycia jak ciagle robisz[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:28_________________________________________________ia i najwiekszy plus emerytura jak dozyjesz :good:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:29_________________________________________________ale szanuje decyzje kazdy pracuje tam gdzie sie mu podoba lub gdzie go ciagnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...