Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid ... kurcze dopadła mnie skleroza na stare lata - myśmy się umówili o 15.00 czy o 15.10 na tej stacji lotos na wylocie z B-B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Znów dzięki naszej silnej ekipie wpłynęliśmy dośc znacznie na frekwencje spotową :) Dzięki panowie za miłe spotkanko. W drodze powrotnej prawie się nadziałem na suszarkę :)

Dawid ... niezłe mam odejście, nie ? :kox:

Tylko trochę puszczam dymka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe odejscie a to tylko dlatego ze jechalem na rezerwie i nie ryzykowalem:P a suszarka byla tylko aktywna ta w czechwoicach pozdro for all ekipa:P:P hehe[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 21:45_________________________________________________a dymek musi byc bez tego nie ma diesla i frajdy: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o tej w Czechowicach mowie :)

Ale chyba bede mial turbine do czyszczenia. Po tym jak go 'przewietrzyłem' szedł lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za drugim podejściem udało się dotrzeć na miejsce :tongue4: tylko do teraz niewiem jak Proton był przedemną :disgust::mysli: ale widać pomogla siła wyższa :tongue4: szacuneczek :hi:

Pozdro 4 All :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za drugim podejściem udało się dotrzeć na miejsce :tongue4: tylko do teraz niewiem jak Proton był przedemną :disgust::mysli: ale widać pomogla siła wyższa :tongue4: szacuneczek :hi:

Pozdro 4 All :good:

Czary Panie, czary ;)

A tak poważnie, to skręciłeś tak szybko, że nie zaryzykowałem swojego manewru. Nie miałem pewnosci czy nic nie jedzie. Pojechałem po prostu dalej i na zjeździe na Chorzów przejechałem na przeciwna stronę A4. Potem już poszło sprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnnnnnnnoooooooo koledzy kolejny raz wielki szacun i podziękowania za przybycie - eeeeeeecccchhhhhh jakby tak wszyscy byli tak zgrani jak Wasza BB ekipa to byłyby zloty - świecicie przykładem na całej lini - zastanawiam się tylko gdzie się wszyscy podziali - wracam ze sklepu a w miejscu zlotu stoi tylko jedna fura - moja sierota a po reszcie ani śladu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nnnnnnnnoooooooo koledzy kolejny raz wielki szacun i podziękowania za przybycie - eeeeeeecccchhhhhh jakby tak wszyscy byli tak zgrani jak Wasza BB ekipa to byłyby zloty - świecicie przykładem na całej lini - zastanawiam się tylko gdzie się wszyscy podziali - wracam ze sklepu a w miejscu zlotu stoi tylko jedna fura - moja sierota a po reszcie ani śladu :polew:

no tak z każdego miejsca parkingowego zostały tylko dwa czarne paski po ekipie B-B :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wczoraj wspominal by zaprosić chłopaków z a4club.eu do BB myśle że to dobry pomysł a co wy na to Panowie jakie jest wasze zdanie na ten temat

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...