Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu

• Wihajster

• H4mm3R

Top użytkownicy w tym temacie

ja z kumplem też się piszę :cool1:

P.S.: Dzięki Marcin za przeskanowanie wozu :>

niom ja tez 17-18 :)

no wiecie pracuje sie do 16 a do bielska mam 25km :P a tu sie trzeba jeszcze okapac :) jezeli im zalezy na klientach to wg powinni poczekac :) ... co nie u mnie tak jest jak mi zalezy na kliencie to robie dluzej :) ... Klient nasz Pan :P

bo sa tacy ktorym niezalezy,ale wierz mi ze jezeli udalo by sie to zalatwic tak 17-18 to bym sie napwno do nich jeszcze raz zawital... No wiesz ale to jest zawsze kasa zawsze jakies 200-300 zl co nie??

dokladnie boniu :good: [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:59_________________________________________________no wiec panowie ktos jeszcze sie pisze oprocz martin a4,boniu,wihmajster i brat,hammer i spolka and wojtekce

jeszcze ja sie pisze .. tylko kiedy i gdzie :) .. poza tym mam pytanko chyba do wojtekce (nie kojarze po ksywkach) :)) .. potrzebuje wymienic termostat :evil: jest jakas opcja/mozliwosc ? pewnie przod -> gleba .. ale sie z tym licze a denerwuje mnie to ze silniczek sie nie grzeje jak trzeba :angry:

Jak by wypaliła sobota /obojętnie która/ to chętnie bym pojechał jako pasażer i tak piwko i nawet dwa.... hihihihi zrobił dla dobrych wyników :kox: :kox: :kox: :kox: Tylko jest jeden problem: musiał by mnie wziąć jakiś "mobilek":a4fan: który będzie jechał z samego Bielska :mysli: :mysli: :mysli:

dokładnie przód do rozbiórki :kwasny: