Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

mógłby :cool1:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 23:40_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/odp_all_b5_lipiec_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67124.795.html GŁOSOWAĆ !!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem nieśmiały :embarrassed:, widzę że Wy jesteście łowcami prędkości... a ja ze swoim spokojnym automatem zostawałbym zawsze na końcu...

Dawaj gościu na spota Automaty są :good::kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 08:57_________________________________________________

Wihajster poczułem się jak sierściuch w wojsku, nic mi nie pozostało tylko zameldować tak jest, choć nie wiem czy do tego dojdzie w najbliższą środę, ale mam to na uwadze. A ten prowiant to ma być suchy :slina: ?

przecież mamy grilla,więc jak chcesz sobie coś zjeść to weź ze soba jakąś kiełbaske czy cokolwiek.Chyba,że będziesz liczył zawsze na sępa jak np.Cycek :polew::naughty:

Czekaj tylko Cię dorwe :vava: Jeszcze będziesz propsił żebym coś zjadł od Ciebie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zamawiać polarki bo są świetne. ja mam

Przywieź pokazać to oblookamy, może się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

Znalazłem kompletną tubę Bose na allegro, ale chcą 500, więc chyba póki co sobie odpuszczę.

drogo...

Witam , podobno w Bielsku jest firma , która przerabia samochody do offroadu, jakąś strone internetową ich potrzebuje, lub nazwe itp. Dzieki

http://www.extrem4x4.pl/

jest coś takiego

ale nie polecają podobno oszukują.. złe zdanie o nich... dodatkowo gdzieś w okolicach lipnika(dzielnica BB) przygotowują furki

może coś więcej dowiesz się na http://www.jeepklub4x4.bielsko.com.pl/index2.php

Dzięki , posprawdzam :notworthy:

a co Ty Marcin teraz nie w s pakiet idziesz a w allroada?? :polew: :polew: :polew:

:) szukam bazy, japońca, na zrobienie czegoś w ciężki teren, odpuściłem gotowce. Mam kilka fajnych sztuk do oglądnięcia, ale skoro tak z tymi firmami jest, to bedę robił powoli sam :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz zabrać jako baze? zdaje się ze samuraje nawet ładnie przerabiają w okolicach lipnika kiedyś byli w centum teraz zmienili lokum gdzies zdaje sie na lipnicką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie .. informuj jak idzie postep :) mnie się marzy hilux... (tego krótkiego) albo land cruisera (ten stare roczniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja będe około 17.55 lub troszku póżniej także cierpliwie czekajcie na grilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja będe około 17.55 lub troszku póżniej także cierpliwie czekajcie na grilla

spoko i tak nie mamy wyjścia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie .. informuj jak idzie postep :) mnie się marzy hilux... (tego krótkiego) albo land cruisera (ten stare roczniki)

Obecnie upalam ojcowego Hliuxa 2006 r, bardziej po błotach i bagnach ,bo w lesie nietrudno o porysowanie ;(, poprostu szkoda , a i tak już troche porysowany . Ten będzie do pełnej extremki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie Pany jakie zaciski do mnie się wysyłają... :decayed::naughty: :naughty:

i tak się będą przegrzewały :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mózg będzie Ci się przegrzewał :wink4::naughty:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 14:51_________________________________________________U detektywa:

- Tak więc mamy pewien problem, otóż kiedy tydzień temu…

- Drogi panie – niechże pan okiełzna tę holenderską żywiołowość! Spokojnie, proszę usiąść, może zaparzyć kawki?

- Nie do wiary! Jak się pan domyślił, że pochodzę z Holandii? Przecież mówię bez obcego akcentu.

- Nic prostszego, mój drogi. Przede wszystkim – stanąłeś, drogi przyjacielu, jakieś trzydzieści centymetrów ode mnie – a to zwyczaj osób mieszkających w kraju o wysokiej gęstości zaludnienia. Wyglądasz na Europejczyka – a jakie państwa na naszym kontynencie są najgęściej zaludnione? Otóż Watykan, Malta i Holandia. Te dwa pierwsze to bastiony katolicyzmu, tobie zaś z kieszeni wystaje opakowanie fikuśnych prezerwatyw. To już wskazuje na pochodzenie z najbardziej wyzwolonego kraju Europy, a jeśli do tego dodać, że na mój widok poszerzyła ci się z podniecenia źrenica - to wyjdzie nam z dziewięćdziesięciopięcioprocentowym prawdopodobieństwem, żeś Holender z krwi i kości.

- Niesamowite! – jęknęła towarzyszka przybysza.

- To tylko banalna logika, moja droga Fräulein.

- Rany boskie! Skąd pan wiedział, że pochodzę z Niemiec? Stanęłam za daleko, ubrałam się nie tak jak trzeba?!

- Nic z tych rzeczy, moja droga. Po prostu ma pani obrzydliwy ryj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...