Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjechał bym już jutro tylko mam obawy że z papierami takimi jakie mam nie bardzo mogę się poruszać jedni mówią że mogę ,a inni że nie może wy macie jakieś info w tym temacie ,przedstawię wam sytłację:

auto ma zrobione wszystkie dokumenty do rejestracji tzn.

-przetłumaczone dok.

-zapłaconą akcyzę

-opłacony urząd skarbowy

-badanie techniczne

-briff mały i duży

-ubezpieczenie

Problem jest jedynie w tym że auto nie posiada tablic rejestracyjnych ,kupowałem go pod Poznaniem facet od którego go kupiłem załatwił mi tablice rejestracyjne z nr.z brifuu (czyli te nr. na których jeżdził w niemczech ) wydrukowane na pleksie i ubezpieczenie na miesiąc .

Tym sposobem dojechałem do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydrukowane na pleksie i ubezpieczenie na miesiąc .

a do kiedy maja date ważności ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie rozumiesz to nie są tablice stalowe auto jeżdziło na jakichś tam tablicach rejestracyjnych w niemczech o jakimś tam nr. który był wpisany do brif-u i koleś w poznaniu dał te nr. wydrukować na nalepce i nalepka została nalepiona na plekse i na takich tablicach i ubezpieczeniu na okres 30 dni dojechałem do domu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to wyglada nie bardzo wojtek mozesz tak jezdzic,chodz ja t4 jedzilem na takich pisanych recznie przez miesiac i zaden gliniarz mnie nie zatrzymal,a co Cie trzyma jak masz wszystkie papiery?? rejestracja to 10 min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał bym już jutro tylko mam obawy że z papierami takimi jakie mam nie bardzo mogę się poruszać jedni mówią że mogę ,a inni że nie może wy macie jakieś info w tym temacie ,przedstawię wam sytłację:

auto ma zrobione wszystkie dokumenty do rejestracji tzn.

-przetłumaczone dok.

-zapłaconą akcyzę

-opłacony urząd skarbowy

-badanie techniczne

-briff mały i duży

-ubezpieczenie

Problem jest jedynie w tym że auto nie posiada tablic rejestracyjnych ,kupowałem go pod Poznaniem facet od którego go kupiłem załatwił mi tablice rejestracyjne z nr.z brifuu (czyli te nr. na których jeżdził w niemczech ) wydrukowane na pleksie i ubezpieczenie na miesiąc .

Tym sposobem dojechałem do domu .

Kolego jeździsz na tablicy "garażowej" jeśli ubezpieczenie masz jeszcze ważne(aktualne do tablic) śmiało wbijaj jutro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9aaaa234243a1cb.html

tak to wygląda ,nie bardzo rozumiem co oznacza tablica garażowa ?[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 19:54_________________________________________________zaznaczam że wykonała je firma poligraficzna a nie żaden urząd[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 19:55_________________________________________________sorki ale coś tamten link nie chce zadziałać ,podaje następny

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fe9da6c0669781c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz trochę lipnie ponieważ nie powinieneś wogóle na takiej jeździć :shocked: To jest kopia zwykłej blaszanej tablicy. Z Niemiec auto może zjechać na 2 sposoby laweta bądź celne.... Niemcy mają ten komfort,że jeśli mają zamiar sprzedać auto wyrabiają sobie tablice z plastiku i w ten sposób auto sobie kursuje po komisach,bądź stoi w garażu i czeka na "Polaka","Ruska".... Możesz mieć problemy z urzędem celnym jeśli Cię "cupną"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAprosiłeś to się musisz teraz wykazać :naughty:

a no fakt w zaproszeniu wspomniałem przypadkiem o tobie :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...