Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszka tam ktoś w tych okolicach? Nie wiem jak się nazywa ta ulica, ale z prostej którą można dojechać do kościoła z tego co pamiętam za takimi stawami na prostej skręca się w lewo i jedzie taką wąską uliczką do góry dość długi kawałek, później jest z górki i tam któryś dom :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

możesz robić za nawigację z takim tłumaczeniem :polew: :polew:

pisz do kolegi kfx'a on jest z tych rejonów (cokolwiek to znaczy ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostań do środy to załapiesz się na spota (I post :wink4:)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:11_________________________________________________

:hi:

W końcu dłuuggiii weekend

te , poboczem się nie jeździ :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFX z radiem lipa coś musiałem popier.... bo jak ruszam ekranem to mi gaśnie i znowu zapala :disgust:

podejrzewam że gdzieś jakieś kable przyciołem i dlatego nie hula. :([br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:13_________________________________________________jakim poboczem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim poboczem :mysli:

jak wczoraj kolo 15 zjeżdżałeś z S1 na Bielsko ?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:15_________________________________________________chyba ,że to nie Ty :gwizdanie:,

leciałeś poboczem ,a wszyscy stali w korku przed zwężeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa bo ja w korkach nie stoję :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:21_________________________________________________jeszcze wczoraj się dowiedziałem że moje czyste konto się zbrudziło 6 punktami :angry:

matoły mi fotkę przysłali jak do Bart-sa do Poznania zasuwałem. 131 na 80 ale i tak dobrze wychamował bo kawałek wcześniej miałem 180 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex: yup, jak mówi Arturo, jestem z komo, mieszkam pomiędzy tymi (chyba) stawami co wspominasz, a kościołem w komorowicach :wink4:

Arturo: oby już było dobrze z motorem. ciekawe czy teraz poczuje Twoje spaliny na trasie :naughty::polew:

Przemo: nie wiem co mam Ci poradzić, trza rozkręcić i zobaczyć no. obawiam się że przez weekend nie dam rady, widziałeś dziure na drugi garaż? :) poza tym mam swoją robotę zaplanowaną już na niedzielę i poniedziałek :confused4: nie jestem w stanie czasowo Ci pomóc teraz, przeżyj kilka dni jeszcze jak coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo: oby już było dobrze z motorem. ciekawe czy teraz poczuje Twoje spaliny na trasie :naughty::polew:

na pewno szybciej staniesz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w Skodzie u Marcina dzisiaj ,jak będę wracał od niego to Ci zadzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...