Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

tylko nie dawaj Piterowi do obróbki :wink4:

bo już dzisiaj raz pojechał

c57.jpg ,

a już broń Boże godzicowi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie dawaj Piterowi do obróbki :wink4:

bo już dzisiaj raz pojechał

c57.jpg ,

a już broń Boże godzicowi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:- godzic zrobiłby mi z tego siemianowóz :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by zrobił to nie wiem ale byśmy polegli -to jest pewne :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:47_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

też się dołączę[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 09:42_________________________________________________Radio tym razem już się poddało na amen. poszła płyta główna tak mi to fachman określił i znowu ten sam objaw czyli "biały ekran" :(

przynajmniej na tyle w pożądku koleś że mi oddał kasę za ten monitor co wymieniłem. :good:

No ale teraz szukam czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałem takiego ładnego rnsa w fajnej kasie...

Chociaż szkoda by go było bo pewnie też zaraz mądrze byś go rozpierdolił cocacolą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo to musisz sobie jakiegoś rns'a sprawić tylko już nie "D"

może kolega co lubi chodzić latem krótkich szortach :polew: :polew: :polew: Ci cosik fajnego znajdzie w dobrej cenie :wink4:

na razie poczekaj bo na gorąco po ostatnich zajściach może Ci odmówić :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo to musisz sobie jakiegoś rns'a sprawić tylko już nie "D"

może kolega co lubi chodzić latem krótkich szortach :polew: :polew: :polew: Ci cosik fajnego znajdzie w dobrej cenie :wink4:

na razie poczekaj bo na gorąco po ostatnich zajściach może Ci odmówić :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o ty chu..ku niemyty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRYFI ,siemian do mnie dzwonil i sie pytal jak u siebie gramofon mam podpiety wiec nie wiem,czy Ci juz nie znalazl :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:05_________________________________________________

GRYFI ,siemian do mnie dzwonil i sie pytal jak u siebie gramofon mam podpiety wiec nie wiem,czy Ci juz nie znalazl :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRYFI ,siemian do mnie dzwonil i sie pytal jak u siebie gramofon mam podpiety wiec nie wiem,czy Ci juz nie znalazl :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ty a zajebał ci ktoś kiedyś gołą d*pą w pysk? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...