Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Siemian jakoś podłączyłem to dvd ale w czasie jazdy wyskakuje że dla bezpieczeństwa nie można odtworzyć a adapter niby tv free :disgust:

Z obrazem dvd jeszcze coś nie tak bo czarno biały i przebija na 2 :gwizdanie: spróbuje w ustawieniach coś jeszcze poprzestawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: kurw... wczoraj na motorze se prawie oko wylałem gałęzią i teraz wyglądam jak pirat z Karaibów :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde kiedy następne picie :mysli:

kurcze aż dziwne... napisałeś zdanie bez błedu orfograficznego (oprócz qrde ale to slang :decayed::wink4:)... POPO to napewno Ty? Może Cie podmienili..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon letni zamknięty :good: to może sezon zimowy trzeba za jakieś 3 tygodnie otworzyć :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 18:48_________________________________________________

qrde kiedy następne picie :mysli:

kurcze aż dziwne... napisałeś zdanie bez błedu orfograficznego (oprócz qrde ale to slang :decayed::wink4:)... POPO to napewno Ty? Może Cie podmienili..?

a ty odżyfiźcie móśałęź śę topiertolidź :cool1::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jeszcze raz :decayed::wink4:

sezon letni zamknięty :good: to może sezon zimowy trzeba za jakieś 3 tygodnie otworzyć :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jeszcze raz :decayed::wink4:

sezon letni zamknięty :good: to może sezon zimowy trzeba za jakieś 3 tygodnie otworzyć :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Przecież Ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś i znów o piciu myślisz :decayed: ale nie dziwie Ci się, jak ja bym miał takie problemy jak Ty to też bym tyle pił :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 19:04_________________________________________________PS. Przyjedziesz dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie!!!!!!!!!!! będę w domu siedział i się zastanawiał ile jajek ugotować na Wielkanoc [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 19:06_________________________________________________dzisiaj???????????????ja jestem do 21 w pracy ,a dokumenty ,o których rozmawiałem z Twoją matulą to dopiero muszę poszukać :wink4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 19:07_________________________________________________zadzwonię po 21 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie!!!!!!!!!!! będę w domu siedział i się zastanawiał ile jajek ugotować na Wielkanoc [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 19:06_________________________________________________dzisiaj???????????????ja jestem do 21 w pracy ,a dokumenty ,o których rozmawiałem z Twoją matulą to dopiero muszę poszukać :wink4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 19:07_________________________________________________zadzwonię po 21 :wink4:

Zły dzień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie !!!!!!!!!!!!!

kurna

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jó reggelt kívánok.

Igen iszik :drunk:

:gwizdanie: :blink:

ja myślałem ,że mnie długo trzymało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...