Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

do gdańska trzeba było jechać :decayed:

Swoją drogą zastanawia mnie co skłoniło Cie,żeby mając pod nosem jedengo z najlepszych tunerów w Polsce, jechać do Wawki....

Chyba tylko to żeby chodzić z podniesioną głową po Ustroniu i mówić "Patrzcie małomiasteczkowe chamy, stroiłem w Stolyyycy" :decayed::decayed::decayed:

jakbyś taki wykres dał to byłoby pewnie łaaaaaaał :decayed:

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1393521_579517185417221_1292192766_n.jpg

Chcesz powiedzieć Dynosoft :grin:?

Compsport Panie :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Arturoo, odnośnie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/index3.html#post3821564

"Daj znać jak będziesz rezał.....podjadę luknąć ;)"

To szczerze mówiąc nie wiem kiedy będę rezał :wink:

Może już w piątek, a może dopiero na drugi tydzień, także ciężko będzie coś ustalić na pewnego.

Jeszcze muszę sobie zrobić jedno cięgno na tych przegubach kulowych, bo te ori jest zastane ostro i boję się że czujnik mi rozwali.

Czas wybrać się do żeleźnioka w Skoczowie albo do casto gdzieś bo pewnie u mnie na wsi takich rzeczy nie będzie :facepalm::facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arturoo, odnośnie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/index3.html#post3821564

"Daj znać jak będziesz rezał.....podjadę luknąć ;)"

To szczerze mówiąc nie wiem kiedy będę rezał :wink:

Może już w piątek, a może dopiero na drugi tydzień, także ciężko będzie coś ustalić na pewnego.

Jeszcze muszę sobie zrobić jedno cięgno na tych przegubach kulowych, bo te ori jest zastane ostro i boję się że czujnik mi rozwali.

Czas wybrać się do żeleźnioka w Skoczowie albo do casto gdzieś bo pewnie u mnie na wsi takich rzeczy nie będzie :facepalm::facepalm::decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na to jego muzeum to odnosze wrażenie że już ktoś nie raz ten wehikuł zakopywał... ale za każdym razem Artur go odkopywał...

Legenda głosi że pierwszy raz znalezli go w 69 roku pod blokami skalnymi nieopodal Moskwy...

...żeby nie było niejasności... 69 roku XVIII wieku... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

AUDI A4 B6 (3592217532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bezwypadkowy? płot sąsiada się nie liczy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na to jego muzeum to odnosze wrażenie że już ktoś nie raz ten wehikuł zakopywał... ale za każdym razem Artur go odkopywał...

Legenda głosi że pierwszy raz znalezli go w 69 roku pod blokami skalnymi nieopodal Moskwy...

...żeby nie było niejasności... 69 roku XVIII wieku... :decayed:

:decayed:....

....

.

.

.

.

.

jak tak patrzę na powłokę zewnętrzną to.....nie mam wątpliwości....kto wykopał zabalsamowany i owinięty by piach nie porysował samochód :decayed:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Autko jest używane przeze mnie na co dzień, przez 3 lat bez żadnych problemów przejechałem nim ponad 60tyś km."

hmmm... bo wymienić skrzynie z automata na manual to jakby dolać płynu do spryskiwaczy... zero problemu... :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala... filmik z przyśpieszenia tego pomarańczowego potwora TT z CompSportu którego wykres ostatnio wrzuciłem...

:slina:.....

Po urodzinach odstawię im swoje padło :decayed:

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

AUDI A4 B6 (3592217532) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bezwypadkowy? płot sąsiada się nie liczy? :decayed:

d*pa meganki też ??? :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

"Autko jest używane przeze mnie na co dzień, przez 3 lat bez żadnych problemów przejechałem nim ponad 60tyś km."

hmmm... bo wymienić skrzynie z automata na manual to jakby dolać płynu do spryskiwaczy... zero problemu... :polew::polew::polew::polew::polew:

jego szczęście ,że nie możemy edytować aukcji :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...