Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: wszystkim , siemian mi nie chodzi o architekturę która im się udała, bo obiekt jest ładny... szczególnie tam przy rzece fajne to wygląda , ale mi chodzi o zawartość, i marki jakie tam są.... ja tam może 2 lub 3 sklepy widziałem których w bielsku nie ma, reszta już jest. Po za tym ceny to są takie, że taki zwykły student godzic, czy zwykły kowalski, raczej nie dużo będzie tam kupował. Ja się ciesze że robią w bielsku, bo coraz więcej tego będzie... ale niech robią z pomysłem tak żeby ludzie mieli z czego korzystać, a nie jak lemingi chodzi tylko i patrzyć z jakich materiałów jest zrobiona sfera....

ps. co do gazety.... pewnie to "Fakt" .... wrzucę potem parę takich artykułów

ale z kolczykiem mnie rozjebało :) ehehehhe[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 12:56_________________________________________________baq_didila dzięki właśnie coś w ten deseń, te co ty mi wysłałeś to też spoko, tylko na razie się muszę pozbierać z $$ i zobaczmy co dalej

Wszedzie jest tak że marki sie dublują bo porostu nie ma tylu żeby w każdym CH były inne. To że się pokrywają to już jest problem inwestorów. Jeśli robią kolejny sklep w mieście to znaczy że ablo mają taką wizje albo im się to opłaca i jest to tylko i wyłącznie ich sprawa... Nie musisz kupować jak Ci nei pasi :> :>

Co do cen... Czynsze w CH też stoją na cholernie wysokim poziomie. Ale tak sytuacja jest nie tylko w BB lecz w całej Polsce. Stąd te ceny. Ale tak jak pisałem, nikt Cie nie zmusza do kupowana w centrach handlowych.

Jest dużo osób które zapłacą więcej za możliwość zakupienia wszystkiego w jednym miejscu. Ponieważ jest to dla nich oszczedność czasu. Stać ich- ich sprawa. A casz to pieniądz.

Tacy ludzie są głowym targetem takich galerii.

Zauważ że całkiem inne sklepy masz przy tesco a całkiem inne w Sferze i Gemini... Dlaczego? Bo Tesco uchodzi za tani sklep gdzie większość klientów to emeryci i ludzie średnio zamożni...(zwykły Kowalski) a tacy nie kupią Ci jeansów za 600zł czy kieliszków za 400...

Zawsze jeszcze zostaje klimczok i blaszak dla zwykłego studenta godzica :polew: :polew: :polew: Nie no żartuje. Ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Ja osobiście się ciesze z tego że powstało pare nowych sklepów.

A tak z innej beczki.

Mijałem dzisiaj w centrum czarnego avanta b6 chyba SBI z ramkami klubowymi i grillem pociągniętym jakąś taśmą chromową żeby był chyba bardziej do b7 podobny (profesjonalna stylizacja :polew: :polew: :polew:).

Kto to...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę, żeby ktoś z taką stylizacją się kiedykolwiek na spocie pojawił. Raczej wzbudziłby ogólną wesołość pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie też mi się tak wydaje. Specjalnie jeszcze się obróciłem i jestem pewien że miał ramki klubowe. Wydaje mi się że rejestracje miał SBI ale głowy nei dam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne, siemian zgadzam się ale tak jak napisałem... :) dla mnie nic szczególnego ale może dorosnę :) wzbogacę się i będzie ciekawie :) a obiekt architektonicznie podoba mi się, widok nad rzeką im wyszedł no i z adoptowanie tego starego budynku pod kawiarnie było genialnym posunięciem, więc mi też się podoba ale jak już mam się czepiać to czepiam się zawartości nie obiektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...