Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

No wiesz, wszystkiego trzeba w życiu spróbować :)

dobra...na nastepnym spocie zgniote puszke z piwa i jak doprowadzisz ją do świetności to sie nadajesz :kox::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, wszystkiego trzeba w życiu spróbować :)

dobra...na nastepnym spocie zgniote puszke z piwa i jak doprowadzisz ją do świetności to sie nadajesz :kox::polew:

:polew:

no to jest włąśnie test na blacharza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Fajne :kox:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 16:45_________________________________________________977db5ee0b21.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 16:58_________________________________________________siemian fajny masz ten nowy wydech :naughty:
5b5f8e499656.jpg
[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 17:13_________________________________________________Piter a tobie się znów nudzi w pracy :polew:
d029a8ce19b0.jpg[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 17:18_________________________________________________Tak się łapie autostopa :decayed:
6a908f64e13d.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzyndzel :D[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 17:56_________________________________________________To ten luj mi na aucie leżał :kwasny:

4e125a461aa4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien facet przeczytał książkę o asertywności i postanowił ją wypróbować na żonie. Nie wrócił jak zazwyczaj zaraz po pracy do domu, tylko poszedł z kumplami na piwo. Ok. 19.00 puka do drzwi, żona mu otwiera a on:

- Słuchaj, skończyło się pierdolenie! JA jestem w tym domu panem! JA mówię, a ty słuchasz, jasne? Zaraz biegusiem podasz mi kapciuszki, obiadek, potem zimne schłodzone piwko, i nie obchodzi mnie skąd je weźmiesz, potem się zdrzemnę a wieczorem napuścisz mi wody do wanny. No, i nie muszę chyba mówić, kto mnie po kąpieli ubierze i uczesze? No?! Kto?

ŻONA:

- Zakład pogrzebowy sk***ysynu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gryfi za sprawdzenie tego o co prosiłem. :good:

nie ma za co bo się nie udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzyndzel :D[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 17:56_________________________________________________To ten luj mi na aucie leżał :kwasny:

4e125a461aa4.jpg

Hu.ja bym takiemu utargał :angry:

Taaa, bo sam byś chciał tam poleżeć... :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzyndzel :D[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 17:56_________________________________________________To ten luj mi na aucie leżał :kwasny:

4e125a461aa4.jpg

Hu.ja bym takiemu utargał :angry:

chcialbys... :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzyndzel :D[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 17:56_________________________________________________To ten luj mi na aucie leżał :kwasny:

4e125a461aa4.jpg

Hu.ja bym takiemu utargał :angry:

Taaa, bo sam byś chciał tam poleżeć... :naughty::polew:

Tak, ale z przodu z podniesiona maska :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:21_________________________________________________

Pewien facet przeczytał książkę o asertywności i postanowił ją wypróbować na żonie. Nie wrócił jak zazwyczaj zaraz po pracy do domu, tylko poszedł z kumplami na piwo. Ok. 19.00 puka do drzwi, żona mu otwiera a on:

- Słuchaj, skończyło się pierdolenie! JA jestem w tym domu panem! JA mówię, a ty słuchasz, jasne? Zaraz biegusiem podasz mi kapciuszki, obiadek, potem zimne schłodzone piwko, i nie obchodzi mnie skąd je weźmiesz, potem się zdrzemnę a wieczorem napuścisz mi wody do wanny. No, i nie muszę chyba mówić, kto mnie po kąpieli ubierze i uczesze? No?! Kto?

ŻONA:

- Zakład pogrzebowy sk***ysynu!

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...