Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Coś tanio strasznie. Źle nie wygląda.

fajne felgi :) ale auta nie znam

Mi to raczej wygląda na kołpaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak furka dla siebie to warta zainteresowania - dobra cena, czarna + chrom pakiet, przerysowanie to nie problem, no i takim całkiem golasem nie jest. Silnikowo robisz softa na +-145ps i da się tym poruszać bo B5 110ps w serii w strosunku do tej B7 w serii jeździ o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam a raczej kumpel z Bielska(ma A4 B7 Avant), dzwonił mi ostatnio że go jakiś kolo pod gemini zaczepił z czarnej B7 1,9tdi na kołpakach z kartka na sprzedaż za 39k. Na początku podniecał się felgami od kumpla a później zaczął porównywać auta i spuszczał się że ma lepszą od kumpla kiere w multi, grzane zwykła stołki, grzane lusterka, navi w Fisie... a co do auta, to jest bite a w szpary miedzy drzwiami idzie palec wsadzić, kiera też dość mocno wytarta. Na koniec powiedział że za 37k odda. Jak mi to kumpel opowiadał to nie mogłem się przestać śmiać :D jak będę w BB to chcemy jechać do gości auto obejrzeć i się pośmiać z tego giganta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Wojtek oglądaj - i kładź kolesiowi 36 tyś zł na stół :)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 11:10_________________________________________________Tylko nie jedź oglądać fury z Siemianem ( jego furą ) bo koleś poogląda jego i swoją fure, porówna i pomyśli, że ma do sprzedania mega wypas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie jedź oglądać fury z Siemianem ( jego furą ) bo koleś poogląda jego i swoją fure, porówna i pomyśli, że ma do sprzedania mega wypas :decayed:

hyhyh fakt .. moglby nieziemska cene wziasc za takie wypasy :) [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:23_________________________________________________znowu siemiana nagralem po imprezie ..tym razem nie nawrzucal nikomu :decayed: byl nawet w dobrym humorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie jedź oglądać fury z Siemianem ( jego furą ) bo koleś poogląda jego i swoją fure, porówna i pomyśli, że ma do sprzedania mega wypas :decayed:

hyhyh fakt .. moglby nieziemska cene wziasc za takie wypasy :) [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:23_________________________________________________znowu siemiana nagralem po imprezie ..tym razem nie nawrzucal nikomu :decayed: byl nawet w dobrym humorze

wyjątkowo dobry humor miał :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema maniek :) .. pozdrow dziewczyne .. :decayed:

siema Prezes :hi: masz na myśli moją żonę :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tak dla upewnienia zapytam się, wybieram się dzisiaj na spot, będe jechał z Pszczyny, jak już się wbije na S1 to póżniej przy McDonaldzie skrecic (zrobic bączka) i do samego konca drogi...

Przyjżałem się mapce ale tak pytam dla pwnośći :)

Dużo osób się wybiera dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywista oczywistość :) :)

Zapraszamy...

Poznasz Boskiego Siemiana z jego pięknym wozem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...