Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Kopci powyrzej 3000 obrotów


maly1172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem coś niepokojącego jak podkręcę obroty ponad 3000 tysiące to pojawia się czarny dym nie mam pojęcia co się mogło stać nie mam problemu z silnikiem jestem z niego zadowolony jak na ten rocznik i przebieg pali bardzo mało co prawda nie kręcę go wysoko bo 3000 tysiaki spokojnie mi wystarcza ale chciałbym wiedzieć co to może być za sugestie dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego problemu z samochodem zbiera się jak na 90 konny silnik ok przejechałem nim 1200 kilometrów na jednym zbiorniku więc wydaje mi się że spalanie jest ok a jechałem po niemieckich autobanach więc nie jechalem 90 na godzinę i włączoną klimą więc rezultat jest dobry tylko skąd ten ciemny dym w moim silniku nie ma zmiennej geometrii kierownicy więc ten problem nie występuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadza w wydechu przegon go troche z wiekszymi obrotami i predkosciami, i jak wszystko jest ok z silnikiem to przestanie dymic...:) no chyba ze masz dziure w dolocie ale to wtedy by dymil juz wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie dymił by wcześniej!

Czasami dziurka jest małą i/lub w nietypowym miejscu i dopiero przy większych obrotach (doładowaniu) dziura zaczyna być przeskodą. Spotkałem się kiedyś z przypadkiem w pasacie że inter był nieszczelny na łączeniu a wychodziło to dopiero przy pewnym ciśnieniu i wtedy auto kopciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...