Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling


fireman tom

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w sklepie sprzedawca powiedził mi, że klocki gerling i lucas robione są w tej samej fabryce :mysli:

poniewaz Girlinga wykupił Lucas a Lucasa TRW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj odrazu niemoga niechcialo im sie!!!! do Twojego Auta ida dwa rodzaje!!!!! Tak samo jak do mojego!!!! WIec tylko panom w sklepie podziekowac za wspołprace!!!![br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 09:23_________________________________________________Ja mam u siebie TRW LUCAS :) I smigaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać jakie masz oznaczenie na tych klockach?

alu zacisk: GDB1055 lub GDB1416

żeliwny zacisk: GDB1050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że to są klocki na tylną oś. Ja miałem problem z przednimi. :hi:

a jaki masz problem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zonk :wallbash: Kupiłem klocki Lucasa, okazało się że są o 2 mm za długie i nie wchodzi w jarzmo. Pojechałem ze starymi klockami, te oddalem ale okazało się że nie ma już krótszych. Nie wiem o co chodzi - niby dobrane do modelu auta a tu zonk. Wobec tego kupiłem GIRLING które teżbyły o 2mm za długie i spiłowałem ranty. Klocki chodzą ładnie ale czemu nie mogą mi dobrać takich co by wchodziły bez żadnego problemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz to samo?

temat juz opisywałem na forum poszukaj[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 18:57_________________________________________________najprawdopodobniej masz u siebie GDB1366

ale nie mam 100% pewności poniewaz do takiego auta jak Twoje jest 3 rodzaje klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogubić się w tym wszystkim można, w każdym razie powalczę z tym przy następnej wymianie i nie dam się tym razem tak łatwo zbyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to albo Lucas albo TRW. Wymienić muszę bo urwała mi się sprężynka i klocek tłucze się po zacisku jak stara ... pani z najstarszym zawodem świata :naughty:

lucas = trw , zimmermanna kup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...