Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nowy wydech chodzi zayebiście :kox:

środkowy został wyrzucony z tego zestawu ;), w pierwszym poście na samym dole jest filmik jak brzmi na dzień dzisiejszy :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:52_________________________________________________wleciał gwint KW, w pierszym poście na dole są fotki, auto poszło trochę do góry (nie wyjechałbym z domu hehe), podoba się?

Opublikowano

Kolego piekne auto super kolorek noi ten wydech :good:

Opublikowano

Fura kosa :kox: :kox: za***iście wygląda i brzmi :good:

Opublikowano

Który Variant KW ?

Opublikowano
  • Autor

1[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:08_________________________________________________

Przesyłam filmiki jak to aktualnie jeździ, od 0 w górę da się lepiej, nie chciałem strzelać ze sprzęgła :-) (0,2-0,3 da się jeszcze z tego urwać)

Opublikowano

jak miło popatrzec i posłuchac, gratki fajnej bryczki i przemyslanych modow

Opublikowano
  • Autor

dzięki kolego za ocenę, pozostało wywalić precaty i wstawić pompę z rs4, a jak klekną turbiny to..... :evil:

pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Jak będziesz wywalał precaty to uzbrój się w cierpliwość :) Trochę to u Nas trwa :)

Auto prawie bliźniacze :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mój kolega pracuje dla Kuziego i w jego serwisie pod Krakiem opanujemy temat :-), ja nie mam czasu na to :)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________

Hamulce z RS4 B5 przednie wylatują, wskakuje taki zestaw:

- zaciski Brembo/Porsche 6 tłoczkowe z Porsche Cayenne Turbo

6b8b192339fd01b0m.jpg

- tarcze Zimmermann 345x30mm (Audi S4 B6)

ad8dcd783d06eef8m.jpg

- specjalne śruby do zacisków

3a59d17d2667f9ebm.jpg

- klocki Brembo/Pagid

a6a3c028d1f0a804m.jpg

porównanie sporej tarczy 300mm do 345 :-)

85119f8bf31a8424m.jpg

Opublikowano

Trafiłeś na SIDa gdzieś ?:D

Opublikowano
  • Autor

to SID trafił na mnie :polew:

Opublikowano

Przepiękne auto!! pozdrawiam

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

Przepiękne auto!! pozdrawiam

dzięki wielkie stary :naughty:

:kox: :kox: :kox:

:kox:

Kit Prosiak założony :hura:

ac7c6cad853df0cem.jpg

e9f65102c0b58581m.jpg

zważyłem hamulce z RS4 B5.... 21,5 kg.....komplet 43 kg!!!! masakra, czyli waga obciążenia przodu spadła o 10 kg :hura: a wygląda o niebo lepiej, może jutro zrobię fotki :-)

Opublikowano

Ale heble :kox: Przyjedz kiedys w poniedzialek na spota do Chrzanowa jak bedziesz mial czas :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ale heble :kox: Przyjedz kiedys w poniedzialek na spota do Chrzanowa jak bedziesz mial czas :hi:

widziałem Twoją A4 jak śmiga po Jaworznie :)

Opublikowano

ładna sztuka :good: :good: :good:

widac że nie żałujesz na nią grosza i tak trzymać..

hamulce :kox: tez by mi sie takie teraz przydały :mysli:

Opublikowano

te patelnie robią robote :kox::good:

Opublikowano

ale kibel :bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.