Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 320d e91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil weź kurfa w końcu sprzedaj to padło na tych obleśnych czarnych felach i kup sobie S4 :gwizdanie:

a bedziesz mnie wtedy lubił ? :decayed:

Piszesz tak jak by Ci na tym zalezalo :decayed:
Opublikowano

Kamil weź kurfa w końcu sprzedaj to padło na tych obleśnych czarnych felach i kup sobie S4 :gwizdanie:

a bedziesz mnie wtedy lubił ? :decayed:

zejdź na ziemię, ty i Tszczeniu to najmniej lubiane przeze mnie osoby w klubie i Clubie :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

troszke ubogie słownictwo ale daje rade

Wazne ze sie w sobie nie zamknol :decayed::polew:
Opublikowano

OT robicie !!!

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe jak by wygladaly moje 17 malniete na czarno do srebrnego auta :mysli:

jak kupa...

:polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:06_________________________________________________

jak kupa....

:polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:06_________________________________________________troszke ubogie słownictwo ale daje rade :polew:

wziął to powiedzenie z jego drugiego forum :gwizdanie:

Kamil weź kurfa w końcu sprzedaj to padło na tych obleśnych czarnych felach i kup sobie S4 :gwizdanie:

a bedziesz mnie wtedy lubił ? :decayed:

Piszesz tak jak by Ci na tym zalezalo :decayed:

chciałem zeby sie chłopakowi miło zrobiło, bo oprócz moskala szczerze to raczej nikt go nie lubi :decayed:

Kamil weź kurfa w końcu sprzedaj to padło na tych obleśnych czarnych felach i kup sobie S4 :gwizdanie:

a bedziesz mnie wtedy lubił ? :decayed:

zejdź na ziemię, ty i Tszczeniu to najmniej lubiane przeze mnie osoby w klubie i Clubie :polew: :polew: :naughty:

no cóż, szkoda

dobra, ide teraz poudawać że mnie to obchodzi :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 14:24_________________________________________________jako że plany co do inwestowania w bete sie zmieniły, felgi ASA idą na sprzedaż

wiec jak ktoś ma znajomego, który szuka ładnych mocnych felg to te beda idealne

na żywo wygladają dużo lepiej niz na zdjeciach -> postaram się też zrobić lepsze zdjęcia

oddam tanio :wink4:

Opublikowano

znajomy z mojej wsi podwarszawskiej szukał felg do swojej furmanki:

furmanka.jpg

myślisz, że podejdą ?? :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

znajomy z mojej wsi podwarszawskiej szukał felg do swojej furmanki:

furmanka.jpg

myślisz, że podejdą ?? :decayed::naughty: :naughty:

taa znajomy, to czemu Ty trzymasz za lejce ? :decayed:

Opublikowano

sory za OT ale musze to powiedziec:

łoooooooooo kuuuurrr*aaaa ale zapasione konie ;) wyswinione na maxa i otyle. wygladaja jak tury albo zubry

poziek siedzi po prawej czy trzyma lejce ?

Opublikowano
  • Autor

trzyma, Poziek lubi koniki

Opublikowano

a co wy myślicie...w wawie i konikom się powodzi :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sokolnh

Poka co nowego kupiłeś :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak ją dopracuje to pokaże :przebiegly::decayed:

Opublikowano

Taaaaaaa - one nie zapasione, tylko popuchnięte, bo Poziu głodzi i wykorzystuje :polew: :polew: no - pogłaszcze czasami :naughty:

Sokół - beta do żyda już idzie, że nie chcesz inwestować?? :shocked: Śnieg topnieje, już nie będziesz się zakopywał - zostaw, bo ładna furka :good:

Opublikowano

jak ją dopracuje to pokaże :przebiegly::decayed:

Poka poka :kox:

kupę czy zedan ? :kox:

Opublikowano

jak ją dopracuje to pokaże :przebiegly::decayed:

Poka poka :kox:

kupę czy zedan ? :kox:

Musi foty potjuningować w PS :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 12:52_________________________________________________sokol - ale to chyba nie paździerz z podpisu ?? :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

beta zostaje jako dupowóz na codzień

B2Q idzie teraz do doinwestowania :naughty:

raggaman, sedan :)

Opublikowano
  • Autor

widziałem widziałem

już różne projekty przestudiowałem

wybór padnie raczej na 1.8 T

moc ~ 200 KM myślę że styknie

Opublikowano

widziałem widziałem

już różne projekty przestudiowałem

wybór padnie raczej na 1.8 T

moc ~ 200 KM myślę że styknie

hehe tylko tak się mówi , że styknie potem będzie mało :wink4: :wink4:

powodzenia w modach zapowiada się ciekawy projekt :gwizdanie:

Opublikowano

A jednak a jednak paździerz :naughty:

Rezaj - może dorówna temu z linka :kox: będzie mały popierniczacz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.