Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z uruchamianiem


halas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z uruchamianiem, rano i jak postoi po jeździe ponad godzinę. Jak przekręcam zapłon słychać że pompa działa. Objawy są takie że muszę kręcić koło 5-7 sekund po czym od razu zapala. Jak już zapali to na benzynie i na gazie chodzi bez problemu. Jeśli po jeździe stoi do 30 min to zapala prawidło. Mam przejechane 203000. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego podłącz pod vaga i zobacz błędy, ale podejrzewam że jest to czujnik temperatury, trzyma ci 90 stopni na zegarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego podłącz pod vaga i zobacz błędy, ale podejrzewam że jest to czujnik temperatury, trzyma ci 90 stopni na zegarach?

W czasie jazdy ma koło 82 stopni, w korku dochodzi do 90 stopni. Wcześniej wskazówka stała na 90 czy lato, czy zima, czy korek.

Dzięki za podpowiedź, sprawdzałem vagiem i żadnych błędów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, w takim razie jeszcze zostaje regulator ciśnienia paliwa, lub pompa paliwa, zobacz jakie masz cisnienie w układzie paliwowym.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, w takim razie jeszcze zostaje regulator ciśnienia paliwa, lub pompa paliwa, zobacz jakie masz cisnienie w układzie paliwowym.

pozdro

Wymieniłem termostat temp 90 stopni, filtr paliwowy wymieniony cisnienie w układzie paliwowy chyba ok bo po wymianie filtra pokręcił chwilę i już odpalił. Zauważyłem że na paliwie przy około 3000 obrotów lekko się dławi, ale po wyżej jest juz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na paliwie przy około 3000 obrotów lekko się dławi, ale po wyżej jest juz dobrze.

Mam to samo, uporales sie moze z tym problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo wam dmucha prawidlowo?

sciisnij waz z intercoolera co idziedzie juz na przepustnice i dodawaj powli gazu. powinno stopniowo go rozsadzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...