Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] OOOO A4 Nowka


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

napomniał napomniał ale nie wsyztsko na raz :P zderzak akurat nie jest priorytetem dla mnie choć naprawde nadaje wygląd aucie. Najpierw doprowadze autko do igiełki pod względem technicznym ,w miedzy czasie ksenon, później zbieram na felgi 17 no i gleba musi tez jakaś być, pozniej dopiero zderzaczek,a no i bym zapomniał, grill ,podłokietnik :)

a i jeszcze moze mi sie uda w całkiem niedługiom czasie włożyc czipsa, bo mam znajomego tutaj na miejscu który robi to i nikt nie narzeka, wsyzscy chwala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no to do Karola wal ale to chyba nawet ktoś na forum miał do sprzedania ;>

MAm dwie osoby co do czipa ale musze pomyśleć jeszcze troche na kogo sie zdecydować :) Nie wiem w sumie dokładnie jak oni to robia bo sie nie znam zbytnio na tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qTHO0.jpg

Ciągle zastanawiam sie jakie kupic xenony ;> 4300 czy 6000.

Wymieniłem przegub ale nadal mi coś puka i to coraz bardziej, w poniedziąłek pojade do mechanika zeby ocenił co to może być :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 5000k :)

Chyba powinieneś przykręcić osłonę. Przynajmniej na zdjęciu wygląda na odkręconą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nigdy nie widziałem na żywo jak wygląda 5000

No masz racje odstaje troche osłona, jak oddam do mechanika to powiem zeby mi to zrobił przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nigdy nie widziałem na żywo jak wygląda 5000

No masz racje odstaje troche osłona, jak oddam do mechanika to powiem zeby mi to zrobił przy okazji :)

Swieci idealnie na bialo.... przy przyspieszaniu, hamowaniu wpada w niebieski... ja mam 5000K, w e36 6000K jesli choc troche zalezy Ci na lansie kup 6000, na asfalcie prawie wogole nie ma roznicy a na lampie widac golym okiem ze masz ksenon (mowa o 6000K), przy 5000K tak jak wspomnialem jest idealnie bialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieci idealnie na bialo.... przy przyspieszaniu, hamowaniu wpada w niebieski...

nie wiedzialem ze przy zmianie predkosci xenon zmienia barwe swiecenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieci idealnie na bialo.... przy przyspieszaniu, hamowaniu wpada w niebieski...

nie wiedzialem ze przy zmianie predkosci xenon zmienia barwe swiecenia :decayed:

chinskie zestawy tak maja :kox:

a przy redukcji robi sie delikatnie rozowy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja mam wrażenie, że w czasie hamowania albo przyśpieszania lampa drży i dlatego jest niebieska poświata. Tyle, że ja mam samą soczewkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod każdym kątem maja inny kolor haha xD

Chińskie naljepsze! :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 12:08_________________________________________________Nooo to dzisiaj miałem pierwszą kontrole (ze ściemnionymi szybami) ,na szczęscie nie zauwarzyli albo po prostu zlali na to. Gorzej było jak doszło do pytania, Ma pan trójkąt, gaśnice i apteczke? Udałem głupka i poszedłem szukac w bagażniku, niestety.. znalazłem tylko trójkąt hehe.. ale młodzi byli to coś tam powkręcałem xD

Jak troche uda mi sie zaoszczędzić to w tym miesiącu kupuje xenony 6000. A jutro kolejna wymiana przegubu, mam nadzieje że tym razem trafna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcieli zobaczyć co masz w bagażniku i dlatego chcieli zobaczyć trójkąt, gaśnicę i apteczkę.

Swoją drogą apteczka nie jest obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ja chcieli mogli powiedziec sam trójkat :P w ogóle capneli mnie dopiero pod domem, jak juz zaparkowałem. Ale w sumie najszybsza kontrola jaka miałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ja chcieli mogli powiedziec sam trójkat :P w ogóle capneli mnie dopiero pod domem, jak juz zaparkowałem. Ale w sumie najszybsza kontrola jaka miałem xD

Gaśnicę też powinieneś mieć.

Gdzieś słyszałem coś takiego, że policjant nie ma prawa sam otworzyć bagażnika i jeśli chce zobaczyć co tam jest to pyta o trójkąt. Ile w tym prawdy to nie wiem. Wiem za to, że prawie wszyscy trzymają trójkąt w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ja też:P Powiedzieli mi żebym kupił gaśnice i sie pożegnali xD [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 22:27_________________________________________________Nooo w końcu już mi nic nie puka przy skrecie :)

Ale mam inną niepokojąca sprawe przy hamowaniu (przy przyspieszaniu tez ale mniej bo bardziej silnik słychać) dochodzą opdgłosy z baku takie chluśniecia jakby, dosyć głośno wiec napewno tak być nie powinno, wie ktoś co to może być? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam inną niepokojąca sprawe przy hamowaniu (przy przyspieszaniu tez ale mniej bo bardziej silnik słychać) dochodzą opdgłosy z baku takie chluśniecia jakby, dosyć głośno wiec napewno tak być nie powinno, wie ktoś co to może być? :blink:

pewnie masz dużo paliwa w baku? jak trochę wyjeździsz to przestanie :wink4: mam to samo, ale jakoś się tym nie przejmuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam prawie zawsze do pełna bo pracuje na stacji gdzie jest tylko diesel hehe :P ALe przestaje to słyszeć dopiero jak jest mniej wiecej na połowie i wkurza mnie ten dźwiek w ibizie tak nie było ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...