Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] OOOO A4 Nowka


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam prawie zawsze do pełna bo pracuje na stacji gdzie jest tylko diesel hehe

Szejk się znalazł :polew:

u mnie też tak przy połowie baku już tego nie słychać, widocznie inżynierowie w Dojczlandzie dali du.py w tej sprawie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo i jest to wkurzajace :kwasny:

Może i chlupie ale za to tył ładnie siedzi. A jak jest mniej niż pół baku to tył idzie do góry :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden szejk tylko jak dają to si ebierze,nie? xD

No japierw denerwowało mnie to pukanie przy skręcaniu (przegub) a jak to już zrobiłem to teraz too noz kurde, dobrze że audio daje rade to zagłusza hehe :P Ale dobrze wiedzieć ,że tak jets normalnie bo już chciałem coś z tym robić ;p wiec dzieki chłopaki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i chlupie ale za to tył ładnie siedzi. A jak jest mniej niż pół baku to tył idzie do góry

ja tak nie mam. czy ty masz sprawne amorki i sprezyny? bo jesli 30 kg robi taka roznice w wysokosci zawieszenia to balbym sie na twoim miejscu brac na poklad komplet ludzi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i chlupie ale za to tył ładnie siedzi. A jak jest mniej niż pół baku to tył idzie do góry

ja tak nie mam. czy ty masz sprawne amorki i sprezyny? bo jesli 30 kg robi taka roznice w wysokosci zawieszenia to balbym sie na twoim miejscu brac na poklad komplet ludzi :blink:

Robimy trochę OT :tongue4:

Sprężyny mam nowe tzn mają trochę rok i podobno jeszcze nie siadły do końca. Amorki były sprawdzane na przeglądzie i mają po 75% sprawności. Jak mam pół baku to robi się normalnie tzn tył równo z przodem i wygląda tak jak na zdjęciu:

1qtXYS.jpg

A jak paliwa jest mniej to tył idzie do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostały zamontowane xenony iiiii staneło jednak na 6000 :cool1: Dzisiaj zaparkowałem na miejscu niedozwolonym na momencik i pech chciał ze policja szła;/ doczepili sie dodatkowo do przednich szyb ;| Ja ciąłem głupa że niby tak kupiłem itp itd. i wiecie co?? Dostałem pouczenie hehhe. Nawet zapomnieli dodać że mam ściągnąć folie.

btw. Jeszcze raz dzięki Topor za pomoc!! ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna sucz :wink4: troszke niżej ją, troszke większe obręcze i smiało możesz brać z nią ślub i w niej zamieszkać, żadko sie widzi tak utrzymaną furke :gwizdanie: gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cię skłoniło na 6000K? Mam dylemat 4300 czy 6000 i chyba na razie wygrywają te pierwsze :mysli:

A jeszcze jedno, soczewki masz zwykłe Valeo i hid h7, tak? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes A4 Wiem wiem, pójdzie niżej ale napewno nie duzo, bardziej symbolicznie ;p A co do felg co już raczej decyzja zapadła :)

michal_s87 Tak tak zwykłe valeo ;) Hmm co mnie skłoniło? Wcześniej w ibizie tez miałem 6000 i mi pasowało, światło takie troche bardziej niebieskie niż 4300 a mi sie tak bardziej podoba. To zalezy w sumie od gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300 są najbardziej podobne do ori ale jak kto woli , jak sie zrymowało hehe ;p

Dzięki dzieki ;) ale do lata zapewniam że będzie jeszcze lepiej. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę wszystko budzi się do życia :polew:, w sprawie tych hidów to nie ma znaczenia jaka firma? Pytam bo rozpiętość cen bardzo duża i po co przepłacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez znaczenia ;p jak kiedyś kupiłem za 250 i po założeniu zaraz padła, wiec to zależy od szczęścia :) teraz kupiłem za 199 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam podłokietnika do siebie tylko cieżko znaleźć taki kolor :( Kurde też z tym jasnym wnętrzem udręka :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Never! :tongue4: narzekam na to że ciężko znaleźć podłokietnik w tym kolorze za w miare rozsądna cene.

A co do koloru środka to i tak bym wolał ciemny no ale zawarzyły inne rzeczy i nie żałuje:) jakby ktoś miał na sprzedaż to walić odrazu jak w dym!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...