Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] OOOO A4 Nowka


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

1pmiere2a501ca78602cc12.jpg[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________cholera jak tak na nią patrze... dokładnie taką chciałem ;( ;(

Ja też :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie wyskocz z tekstem że ząłujesz zakupu bo przecież masz naprawdę fajną b5, wiec nie płacz mi tutaj !!!! ;)

Gdybym żałował to nie byłoby mnie na tym forum :wink4:

tylko czasem nachodzi mnie taki nostalgiczny nastrój... ;(

:polew:

około -40 powinno być ok, tak jak mówi Nowak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Nowak ale nie wyrzucisz mnie ze znajomych na naszej-klasie?;> Co do tego obiżania to przy okazji z Toba pogadam bo mam pare pytanek :naughty: Zastanowie sie jeszcze, najważniejszy po kołach jest czips :evil: :evil: tylko kurde za nic nie chce mi sie jechac aż do wawy :polew:

Michał to tak jak u mnie z jasnym śrdokiem, identycznie hehe ;p

a ksenon odziwo świeci dobrze do dziś, bo w poprzednim aucie przez ten czas zdąrzyły sie dwa razy zepsuć :polew:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 11:41_________________________________________________A pytanko mam jeszcze małe. Czy do takiego jasnego wnętrza jak mam, pasowałaby czarna skóra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć Audi A4 B5 z jasną skórą graniczy z cudem... Po połączeniu czarnego nadwozia z czarnym lakierem robi się ciemno jak w upie :polew:. Czarna skóra do jasnych nadwozi, a ciemna skóra do ciemnych nadwozi :kox:: i to jest słuszne połączenie. Ja wole ciemne nadwozie + jasne wnętrze = :kox::naughty::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działasz coś w temacie tych felg? :cool1:

...bo takie ładne VT zrobiłem, że szkoda żeby poszło na marnację :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no właśnie bardzo mozliwe jest że bede inne, 17" w czarnym macie. W sumie moze to i lepiej niz 18" jakoś nie jestem przekonany do takich felg, zobaczymy jeszcze, narazie bieda więc nic sie do przodu nie ruszyło ;p Ale dziękuje za zainteresowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękóweczka;)

Wiesz wiadomo, znalazloby sie lepsze ale akurat był motyw że mogłem je miec za free, wiec nie wybrzydząłem, a teraz juz niewiaodmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękóweczka;)

Wiesz wiadomo, znalazloby sie lepsze ale akurat był motyw że mogłem je miec za free, wiec nie wybrzydząłem, a teraz juz niewiaodmo :)

No to inaczej zapytam, powiedz jakie koła najbardziej by Ci pasiły, zapodaj jakieś zdjęcie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... gdzies czytalem ze SMS je chce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha noo te są naprawdę stylowe :D Na takich felcach mozna sie juz lansować hah ;p

NA poczatku chciałem te co ma teraz topor aaale mnie wyprzedził i teraz juz nie mam jakiś konkretnych wybranych;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...