Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] OOOO A4 Nowka


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Never!

Hehe...

a może jak znajdziesz w dobrej cenie w innym kolorze to podjedz do tapicera to dobierze Ci kolor materiały do obszycia żeby było jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bedzie mi sie chciało w to bawić. Pewnie jak już nzabieram funduszy to bede wolał zainwestować w wygląd zewnętrzny bądź silniczek :) jeżeli chodzi o środek to lepiej mi bedzie kupić skóry pasujace do wnętrza niż zmieniać środek na ciemno i jeszcze dodatkowo siedziska. (a do jasnego po prostu sie przyzwyczaić ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wnętrze jest na prawdę ładne no ale nie jest na pewno tak popularne jak ciemne... no i wiadomo coś dokupić w tym kolorze jest ciężko ale

ze skórami też może nie być łatwo pasującymi do wnętrza...

ale życzę powodzenia a na pewno coś się znajdzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wytrwały jestem w działaniach, troche niecierpliwy ale konsekwentny! :decayed:

Dzieki! ;)[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 21:49_________________________________________________Pytanko mam. Na lato możliwe że włąsnie takie felgi bede miał ,nie dlatego ze mi sie bardzo podobaja tylko bede je miał za śmieszną cene. Ale nigdy ich nie widziałem na b5 wiec nie wiem jak to by wyglądało? :( JEździły one na a6. Byłyby to 18", w sumie chciałem 17 ale nie bede wybrzydzał jak juz jest taka opcja.

FUkA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga bardzo fajnie wygląda na tej nowej A6 :) Wg mnie będzie dawała radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie na nowej a6 one jeszcze są ale bedzie zmiana wiec te beda do wzięcia,a jak dla mnie to za bezcen wiec chyba sie nie powstrzymam tylko nie moge sobie wyobrazić ich na mojej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie na nowej a6 one jeszcze są ale bedzie zmiana wiec te beda do wzięcia,a jak dla mnie to za bezcen wiec chyba sie nie powstrzymam tylko nie moge sobie wyobrazić ich na mojej ;p

skup sie :wink4: i sobie je wyobraz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ałaaaa! Spróbowałem. :polew:

Cięzko mi jest sobie wyobrazić, trudno. Ale co tam brzydkie nie są no i są to 18" :kox: wiec jakos napewno beda wyglądały :D najwyżej za jakiś czas zmienie ale narazie wstępny plan na lato już znacie!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ałaaaa! Spróbowałem. :polew:

Cięzko mi jest sobie wyobrazić, trudno. Ale co tam brzydkie nie są no i są to 18" :kox: wiec jakos napewno beda wyglądały :D najwyżej za jakiś czas zmienie ale narazie wstępny plan na lato już znacie!:D

do tego gleba i te fele w polerke i bedzie kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego gleba i te fele w polerke i bedzie kozak

dobrze prawi :good:

Wy tam w tej zg to macie jakąś modę na poler? :decayed: Topor poleruje, teraz Ty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ja ich raczej nie bede polerował, zostawie je tak ja są i skupie sie naaaaaa... czymś innym :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VT o które prosiłeś :wink4:

trochę lipnie wyszło (zwłaszcza z tyłu), wybacz nie mam siły nad tym siedzieć...

poza tym nie wiem czy nie przesadziłem z rozmiarem :gwizdanie:

1pmiere2a501ca78602cc12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jesteś wielki, bez kita!!:D:D Wlasnie o to mi chodziło, już wiem że nie mam sie nad czym zastanawiać!! JEszcze raz dzieki wielkie, jak mogłbym sie odwdzieczyć to wal :naughty:

Paweł nad polerka pomyślimy z czasem,puki co wole odłożyć na czip albo zderzak od es :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja, myslisz ze przy 1be bedzie widac róznice? Za bardzo nie chce jej obniżać bo za dużo tras robie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na glebie wygląda trochę lepiej :wink4:

1pmiere2a501ca78602cc12.jpg[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________cholera jak tak na nią patrze... dokładnie taką chciałem ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście różnica jest powalająca :D

Tylko mi nie wyskocz z tekstem że ząłujesz zakupu bo przecież masz naprawdę fajną b5, wiec nie płacz mi tutaj !!!! ;)

Kuźwa zakochałem sie w tym ostatnim VT :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym ostatnim vt jest ok -60mm :)[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 00:18_________________________________________________Nowek nie pitol... ja mialem 19" i -60mm i jakos tez sporo latalem i nigdzie nigdy nie przychaczylem tak naprawde groznie :)

wiec nie mul mi tu o jakims 1be -20mm ... bo to wysoki kondon bedzie i woz drabiniasty... a jak nie zrobisz -40mm lub wiecej to cie zablokuje na gg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...