Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka nawigacja za 350 - 400 zł ???


Art_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:. Navi będę używał głównie w mieście (Kraków). Co polecacie ??? Zastanawiam się nad MIO Moov M300 PL. Wyświetlacz ma trochę mały, ale jakość wykonania jest dobra. Polećcie mi coś :mysli:. Cena max. 350, 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:. Navi będę używał głównie w mieście (Kraków). Co polecacie ??? Zastanawiam się nad MIO Moov M300 PL. Wyświetlacz ma trochę mały, ale jakość wykonania jest dobra. Polećcie mi coś :mysli:. Cena max. 350, 400 zł

GARMIN !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie LARK 50.1, wgraj AutoMapę i po polniakach Cię nawet poprowadzi - najlepsze rozwiązanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIO też nie jest najgorsza. Myślę, że wielkie różnicy nie ma. :good: Tak naprawdę to liczą się mapy jakie będziesz miał a nie samo urządzenie bo tak jak powiedziałem wielkich różnic nie ma w menu, działaniu, opcjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielkie różnicy nie ma...

Myślę, że jednak różnice są. Nie tak dawno (14.06.2009) Lark zaliczył porządną wpadkę:

http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=10786

W skrócie: popieprzyli coś w sofcie i większość Larków przez parę dni nie widziała satelitów.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lark + Automapa. Okey. Tylko jak kupię nowego w sklepie to dostaje na niego gwarancję i przez ten czas nie mogę nic przy nim grzebać. Prawda to ??? Oglądałem dzisiaj Lark 50.1 i stwierdzam że ori mapę ma słabą (w miasteczku ok. 5 tys. ludzi widziało tylko 4 główne ulice), a mio moov M400 PL widziało takie dziury że hej :wink4:. Jak to jest z tymi nowymi nawigacjami ??? Czy traci się gwarancję po wgraniu innych map ??? Mio moov M400 PL ma 2 GB pamięci. Czy to wystarcza?? Nie posiada gniazda na kartę pamięci. Ile waży taka np. Automapa ??? Czy opłaca się wydać ok. 440 zł na takie coś ??? Nawigacja ma być tylko dla mnie nawigacją. Jakość, wygląd i wykonanie Mio mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lark + Automapa. Okey. Tylko jak kupię nowego w sklepie to dostaje na niego gwarancję i przez ten czas nie mogę nic przy nim grzebać. Prawda to ???

Mozna wgrac sobie automape a w razie czego wrocic do ustawien fabrycznych i sie nic nie skapna na gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka atomapa kosztuje ??? Może da się gdzieś to dostać/ściągnąć taniej :gwizdanie: ??? Policja sprawdza legalność ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje Cie tylko sciagniecie z internetu.. Co do policji to byl kiedys artykul ze niby moga Ci sprawdzic. Ale jesszcze nie znam przypadku zeby sprawdzili. Zawsze mozesz w przypadku kontroli wlaczyc orginalne oprogramowanie z pozimu windowsa bo jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże na biedronkowej Navii nv35 + Automapa 5.3. Zrobiłem na niej grubo ponad 100 000 km , byłem m.in w Pradze, pokręciłem się po Chorwacji, Berlinie i oczywiście po Polsce. Generalnie polecam - zero problemów. Jak trafisz to kupisz ją za 189 zł + koszt kart SD 2GB (tyle potrzeba na Automapę EU). Kwestia legalności softu należy do Ciebie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był wałkowany, jak chcesz w miarę tanią to bierz coś z firmy MIO, jest to firma która zajmuje się nawigacjami i nie jest to coś w stylu biedronkowych wynalazków. Masz prawie w tej samej cenie markową navi.

Gwarancji nie tracisz w MIO, należy wgrać panel (jest za darmo - chyba bo licencji nigdzie nie znalazłem):

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/392533-rapidshare-mio-moov-200-panel-mapy.html

To jest akurat do 200 ale do innych modeli też znajdziesz (ten panel też powinien chodzi i na 300 i 500 - chyba)

A gwarancji nie tracisz ponieważ tylko dogrywasz program i nie grzebiesz w samym sytemie (jedynie w autostarcie, ale to nie ma znaczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...