Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czechy - POLSKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wybiera sie ktos na mecz?

Opublikowano

Z mojej strony pełen bojkot, dopóki chłopaki nie zasłużą :hi:

Opublikowano

Ogólny bojkot ale co z tego wyjdzie? :mysli: Były plany żeby jechać ale na razie :stop:

Opublikowano

Ogólny bojkot ale co z tego wyjdzie?

A co ma być? Dziadki z PZPN wytoczą działa, ze kibice nie lubieją repry/Polski. A przeciez zupelnie nie o to chodzi, bo przeciez kibiców mamy najlepszych na swiecie(jak choćby siatkarskich)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________Juz sie zaczyna jazda dziadkow:

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7068356,Antoni_Piechniczek__Zalezy_wam_chyba__by_trener_przegral.html

Na razie po dziennikarzach.

Opublikowano
  • Autor

ja mimo wszystko jade, tylko jeszcze nie wiem czy autem czy pociagniem z Wrocławia :kox: i wydaje mi sie ze 25 serwer kupbilet bedzie przeciążony :polew:

a co do gry repry to zmiana trenera niebardzo pomoze, niech zaczna szkolic dzieci i młodziez, rozprawia sie z PZPN (!) to za pare lat moze cos zaczniemy wygrywac...

Opublikowano

Cały problem właśnie w betonie! Trzeba to zmienić i tak jak mówisz może za parę lat...

Opublikowano

ja mimo wszystko jade

A takie podejście przesuwa proces oczyszczania o kolejne lata.

Opublikowano

ja mimo wszystko jade

A takie podejście przesuwa proces oczyszczania o kolejne lata.

Masz rację! Powinniśmy wszyscy zbojkotować... :good:
Opublikowano

ja mimo wszystko jade

A takie podejście przesuwa proces oczyszczania o kolejne lata.

Masz rację! Powinniśmy wszyscy zbojkotować... :good:

Bo inaczej nic się nie zmieni.

Tak jak w rządzie-nie zależy im na tym aby było dobrze,

byle tylko ze stołków nie spaść.

Tego się najbardziej boją...

Opublikowano
  • Autor

ja mimo wszystko jade

A takie podejście przesuwa proces oczyszczania o kolejne lata.

Masz rację! Powinniśmy wszyscy zbojkotować... :good:

Wyjazd rzecz święta :good: dlatego bojkot planowany jest na meczu ze Słowacją w Chorzowie, zobaczymy jak bedzie... :mysli:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 14:25_________________________________________________ciekawe, trzeba probowac wszystkiego:

oto link: http://www.koniecpzpn.pl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

z mojej strony pełen bojkot, nawet nie włączę tv :thumbdown:

Opublikowano

Ciekawe co będzie jak Majewski wygra :naughty:

Opublikowano

Ciekawe co będzie jak Majewski wygra :naughty:

Nie wygra :decayed:

Opublikowano

Ciekawe co będzie jak Majewski wygra :naughty:

Nie wygra :decayed:

a może jednak wygra :evil:

EDIT

BTW gdzie ten cały bojkot ma swoje początki :przebiegly:

Opublikowano

Ciekawe co będzie jak Majewski wygra :naughty:

Nie wygra :decayed:

2:0 może 2:1 ale to słodkie marzenia :decayed:
Opublikowano

Ciekawe co będzie jak Majewski wygra :naughty:

Nie wygra :decayed:

a może jednak wygra :evil:

Ja mu zycze jak najlepiej, bo to nie chodzi o pilkarzy, tylko o beton. Jak stamtad wywalic te lesne dziadki i wsadzic kogos z glowa :mysli:

Opublikowano

Ciekawe co będzie jak Majewski wygra :naughty:

Jak wygra to jeszcze będą szanse na baraż. Ja zasiądę przed telewizorem, już mnie znajomy zapraszał, ale szanse małe :mysli:

Opublikowano

Panowie, a nie lepiej sobie zapodać po raz 4659 powtórkę meczu z Wembley z 1973 roku :decayed:

koorwa ponoć Strejlau wraca..., nie wróży to zmian na lepsze bynajmniej...

kiedy w końcu te mastodonty wyrosłe na czerwonej ideologii odejdą w przeszłość... :evil: :evil: :evil:

no, ale rozpieprzyć CBA trzeba !!! To przez nich znów ciężko kraść i kombinować, ciągnąć piłkarski poker :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.