Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Zwiększenie siły hamowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Niedawno wymieniłem przednie tarcze (Brembo) i klocki (ATE).

Do tego nowy płyn zalany w serwisie Audi.

Docieranie wg wskazówek. Autko hamowało dobrze.

Po zrobieniu około 1000km od wymiany musiałem wyhamować ze 180km do zera.

Po tym czasie wyczułem, że hamulce są słabsze. Wizualnie tarcze i klocki wyglądają dobrze.

Nie są spalone, nie piszczą. Pojechałem na stację diagnostyczną, żeby je sprawdzić na rolkach.

Wynik bardzo dobry.

Jednak przed tym hamowaniem 180-0 czułem, że ostro hamuje już przy lekkim naciśnięcu pedału.

Teraz muszę wciskać mocniej, żeby poczuć to samo.

Ostatnio pojeździłem B8 2.0TDI (120KM) i tam hamulce jak brzytwa. Lekko wciśnięty pedał i ostre hamowanie.

Co u mnie mogło się stać ewentualnie co zrobić, żeby hamulec reagował wcześniej i mocniej?

Pozdrawiam

Daniel

Opublikowano

ja bym sprobowal jeszcze raz odpowietrzyc hamulce

Opublikowano

miałem to samo

zmien natychmiast płyn hamulcowy

Opublikowano
  • Autor

tylko, że płyn był wymieniony parę dni po tym hamowaniu (180-0),

w serwisie audi w Poznaniu,

Opublikowano

zrób co pisze bo zaraz bedziesz miał cały układ hamulcowy do wymiany

Opublikowano
  • Autor

devastation dzięki za radę, postaram się jak najszybciej to zrobić,

ale czy możesz napisać dokładniej co się tam dzieje?

czyli serwis zalał zły płyn? czy mam to reklamować?

Opublikowano

zrób co pisze bo zaraz bedziesz miał cały układ hamulcowy do wymiany

Opisz proszę dokładnie dlaczego. Kolega DeHa pisał, że płyn był wymieniany, po co robić to kolejny raz?

Moim zdaniem problem tkwi w pompie podciśnienia (tandemowej) lub zestawie pompa/serwo.

Opublikowano

na ten temat byl oddrebny post

ukladu na pewno nie zapowietrzyli

jezeli siadloby podcisnienie, kamulec jest twardy a tutaj jest miekki czyli nowy plyn ma wplyw na uszczelnienia

nie wiem gdzie dokladnie lezy blad ale mialem juz kilka takich przypadkow, po wymianie na zwykly polski plyn po 2-3 dniach hamulce ''wracaly''

Opublikowano

Klocki ATE tak mają, po ostrym hamowaniu jest d...a nie hamulec. Więc pewnie jak wyczerpiesz już wszystkie możliwości usterki, wymień klocki.

Opublikowano
  • Autor

stempel,

chyba jednak masz rację, bo różnicę odczułem zaraz po tym ostrym hamowaniu,

nawet rozebrałem hamulce, ale klocki wizualnie wyglądały ok,

więc zacząłem szukać przyczyny gdzieś indziej

dzięki i pozdrawiam

Daniel

Opublikowano

ATE tarcze robią niezłe, ale klocki padaka totalna, tzn dla emeryta są ok.

Opublikowano

stempel72 to jakie klocki lepsze od ATE ? Ferodo ?

pzdr

Opublikowano

stempel72 to jakie klocki lepsze od ATE ? Ferodo ?

pzdr

moim zdaniem Ferodo ale na Twoim miejscu zastanowiłbym sie jeszcze nad TRW :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.