Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dieselek mojej żony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po dwóch latach eksploatacji bmw 330d coupe (03r) przyszedł czas na zmianę, dla odmiany miało być 4 drzwiowe, koniecznie w jasnym kolorku, i w dieslu conajmniej 3litry. Po paru dniach na autoscout, znalazłem owy pojazd, stojący w salonie mercedesa, poprzedni właściciel zamienił go w rozliczeniu za nową S :slina:

Tak o to dziś żona dostała nową zabawkę :kox: 320cdi, przebieg blisko 180tyś km, wyposażenie bardzo bogate, dla mnie aż za dużo tego jest. Za dużo o nim nie powiem bo dopiero od kilku godzin stygną mi emocje zwiąane z zakupem. Spalanie na trasie między 7,5 a 12litrów, bardzo przyjemny sprzęt grający :)

W planach tylko dwa mody:

- dużooo większe koła

- cb radio :polew:

Zdjęcia na razie na szybko bo nie miałem aparatu (robiłem telefonem)

zdjcie236.jpg

zdjcie237.jpg

zdjcie232.jpg

zdjcie233i.jpg

zdjcie234.jpg

zdjcie235.jpg

zdjcie231j.jpg

Opublikowano

To sie zonka lansuje :kox:

Opublikowano

Ciekawe czy da ci polatać s-klasse :kox:

Opublikowano

jest :kox:

Opublikowano
  • Autor
To sie zonka lansuje

właśnie dostałem ją na tydzień... aż zarejstruję :polew: później to pewnie od święta :polew:

Opublikowano

kox

a co to za lampy są z ta soczewą ? to jakis lifting ?

Opublikowano
  • Autor

ta, to już po liftingu, 2004r

Opublikowano

:shocked: zona lubuje sie w takich limo ...?

ladny ... ile takie cos kosztuje ?

Opublikowano

Takie Mesie zawsze kojarzyły mi się z panami w podeszłym wieku. Dla kobiety lepsze poprzednie 330d :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Moze zonka by mnie przewiozla.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zona lubuje sie w takich limo ...?

zobaczymy, to jej pierwsze tego typu auto

ladny ... ile takie cos kosztuje ?

90tyś zł póki co ale jeszcze ta nieszczęsna akcyza :disgust:

zawsze kojarzyły mi się z panami w podeszłym wieku

moja ma już 23lata więc 18ka to nie jest :kox::naughty:

Moze zonka by mnie przewiozla..

a ze mną nie chcesz :naughty::decayed:

Opublikowano

a ze mną nie chcesz :naughty::decayed:

boi się :gwizdanie:

ładne autko, tylko z parkowaniem może być kłopot bo wiadomo ciężko znaleźć miejsce :wink4:

Opublikowano
  • Autor
tylko z parkowaniem może być kłopot bo wiadomo ciężko znaleźć miejsce

dobrze mówisz... z parkingu pod blokiem wystaje i to dobre z 10cm :>

Poza tym jest całkiem zwrotne i ma czujniki parkowania w koło

Opublikowano

hm zona 330cd teraz s 320cdi

a ty a4 b5 ; >?

dziwne conajmniej dziwne

pozatym fajny sprzet ... poliftowy to + ... w dodatku nowy command :)

szkoda ze nie krem skora ;p

ale i tak kozak.. jestem ciekw jak to sie ma w utrzymaniu do a8

Opublikowano
  • Autor
hm zona 330cd teraz s 320cdi

a ty a4 b5 ; >?

bo mi musiało na motor starczyć :gwizdanie:

żona miała jesze tt, ale to chyba Ci mówiłem :mysli:

Opublikowano

autko kozak :kox:

jak by było czarne to byś sam zjeżdżał z drogi przed żona :naughty:

Opublikowano

Powiem tak : żona ma dobrze z Tobą :kox:

Opublikowano

Powiem tak : żona ma dobrze z Tobą :kox:

teraz będzie na odwrót :polew:

Opublikowano
  • Autor
teraz będzie na odwrót

:boobs:

a tak poważnie to ona jest głównym sponsorem owej zabawki :)

Opublikowano

piękne auto!! zawsze się oglądam za takimi na ulicy :rolleyes: gratuluje i życzę bez awaryjnej eksploatacji :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.