Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kondensator do Car audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Jestem właśnie w trakcje kompletowania sprzetu do samochodu i nie mam pojęcia jaki nabyć kondensator i o jakiej mocy.Zalezy mi aby nie był drogi-max 2,5 stowki.Wzmacniacz jaki posiadam to ALPHARD - 800W.Proszę o poradę.

DSCF1582.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego.A czy mogł bys mi doradzić jaka firme bo jest tyle tego na allegro ze nie wiem w czym wybierać.A jeżeli chodzi o pochodzenie to przepraszam wszystkich jestem oczywiscie z Polski.Juz zmieniłem w profilu sorski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helix, brax, mundorf

[ Dodano: 06-05-2007, 19:46 ]

Co do wzmacniacz pozostawi wiele do życzenia.. Powiedz mi kolego dlaczego chcesz montować kondensator ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie , jest on zbędny, zainwestuj w dobre kable, albo te 250 zł dołóż do lepszego wzmacniacza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będe musiał tak zrobić.Ten wzmacniacz ktory posiadam mam juz jakiś czas a wiadomo jak technika idzie w góre.Wezme go opyle na allegro dorzuce troche kaski i kupie coś lepszego.A jeżeli chodzi o kondensator to słyszałem że jak sie podłączy to inaczej zara basior chodzi.Dziekuje za wasze opinie i pozdrawiam wszystkich Piotr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o kociołki :biggrin: to zalecane jest na 400-500 Watt RMS 1F. Osobiście polecam kupić jakąś firmówkę bo niektóre firmy zawyżają pojemność jak np ALPHARD z 1,5 F miały 1,1 lub 1 F. A jeśli chodzi o tego wzmaka to pozbywaj się go szybko bo naprawdę nic z niego nie będzie. Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że dla tego piecyka kondek jest zbędny, powiedz jeszcze jaki masz na nim bezpiecznik ale dobre kable powinny załatwić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą dopałe kiedyś w BMW powiem szczerze ze nawet grała nieżle "oczywiście jak dla mnie" jeżeli chodzi o bezpieczniki to są dwie 15.Moze podłączę to na próbę w Audi i zobaczę jak chodzi jezeli bedzie to zadowalające dla mnie to dam sobie spokój nie bedę zmieniał.Czas pokaże.Dzieki i pozdrowionka dla wszystkich Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x15A ... zapomnij o kondensatorze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...