Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje radyjko Audi Concert czyta płytki nagrane przez program NERO


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :hi:

nie wiem czy wiecie ale najnowszy program NERO obrabia tak płytki że działają na firmowych radyjkach sprawdzone w audi i toyocie

ściągać program i nagrywać muzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:Jaki dokładnie ten NERO?

nero startsmart[br]Dopisany: Wrzesień 26, 2009, 19:42:45_________________________________________________tak jak najbardziej concert II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha... Nero po prostu konwertuje pliki mp3 na pliki Audio i nagrywa Ci zwykla plyte gdzie zmiescisz max 80 minut grania.

gdyby odtwarzal mp3 to bys mogl wgrac wielokrotnie wiecej piosenek.

niestety ameryki nie odkryles bo chyba wszyscy tak robia od lat ze nagrywaja plyty audio z empetrojek na komputerze. potrafily to juz stare nero, i winamp i setki innych programow..

ale cieszymy sie Twoim szczesciem ;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że gra :good:

a czy wszyscy wiedza o tym od lat to ja nie wiem bo ja nie wiedziałem dowiedziałem się przez przypadek i dla tego o tym pisze i tez się ciesze ze wy się cieszycie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że gra :good:

a czy wszyscy wiedza o tym od lat to ja nie wiem bo ja nie wiedziałem dowiedziałem się przez przypadek i dla tego o tym pisze i tez się ciesze ze wy się cieszycie :>

Jak niewiele potrzeba do szczęścia... :good:

P.S. Ja też się cieszę! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że gra :good:

a czy wszyscy wiedza o tym od lat to ja nie wiem bo ja nie wiedziałem dowiedziałem się przez przypadek i dla tego o tym pisze i tez się ciesze ze wy się cieszycie :>

ceiszymy sie wszyscy ;]

ale musisz wiedziec ze Twoje radio NIE CZYTA PLYT MP3 ;] bo to nie sa mp3 tylko zwykla plyta audio. nauczyles sie po prostu nagrywac je na komputerze i jestesmy wszyscy z Ciebie dumni :good: pozdro .ale temat niech ktos zmeini bo faktycznie lduzie uwierza ze concert II dekoduje mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko się zmieni i jest mi bardzo miło OLO_GDA że jesteś ze mnie dumny bo nauczyłem się nagrywać płytki na kompie :kox: ty tez potrafisz :mysli:[br]Dopisany: Wrzesień 27, 2009, 08:20:00_________________________________________________ teraz OLO_GDA jest wszystko w porządku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...